Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сметосъбиране

Начало
02.07.2024
ID:
3336

От доста време кофата за смет е повредена и не се отваря хората от сметоизвозването са наясно но никой не взема мерки дори и след като се беше заклещела в камиона и се мъчиха да я освободят доста време и едното колело липсва

Статус:  В процес

Невъобразим шум от 05 .30 сутрин ,заради строежа на новия Темаркет в Добрич

Начало
02.07.2024
ID:
3334

Да се инспектира на място ,защо работният процес на строежа започва в ранни зори и пречи на околните блокове и къщи ,в които хората още спят в 05.30 сутрин на отворени прозорци в горещите летни сутрини. Ужасно е!! Незабавна проверка!!!Безобразие и безхаберие на нищо не правещата община !!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

изсъхнали клони

Начало
02.07.2024
ID:
3333

Здравейте, има голямо изсъхнало дърво, което трябва да се премахне. Вече дори е разцепено. Моля, вземете мерки, защото може да падне върху някой минувач! Преди 1 година, друго изсъхнало дърво на същото място, беше падноло върху едната сграда.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Таксиметрови парко места

Начало
02.07.2024
ID:
3332

Здравейте, таксиметровите шофьори са си поставили табела за 4 паркоместа която е незаконосъобразна. Както и са добавили цифрата 1 към тяхната която р за 5 и обясняват че са 15. Така всеки който паркира там бива нападнат от тях и заявяват че ще пукат гуми. Моля да едната табела да бъде премахната а другата да бъде оправена.

Статус:  В процес

Счупен опасно надвиснал клон

Начало
02.07.2024
ID:
3331

Снощи се отчупи клон,който не можа да падне и отново застрашава минаващите отдолу и паркиралите коли. Голям е доста

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление

Начало
01.07.2024
ID:
3330

Неработещо осветление пред блок Иван Вазов 1. Осветлението ни не работи от около една година и въпреки сигналите, които съм ви подавал, никой не е предприел никакви действия по отстраняването на проблема. Въпросната лампа се включва за 5-10 минути вечер и изгасва. Цяла нощ е тъмно и опасно за прибиращите се в блока.

Статус:  В процес

Ограничен достъп до търговки обект след издаване на разрешение за поставяне на бариера

Начало
01.07.2024
ID:
3329

Съсобственик съм на търговски обект по ул Генерал Колев 2. Оектът има заден вход,до който вече нямаме достъп. Сградата в построена в зависимост законовите разпоредби и издадени разрешителни. Не сме уведомени за събрание, искане за поставяне на бариера или събиране на пари за това. Съгласни сме да заплатим нашата част по направените разходи,но нека да ни бъде осигурен достъп до нашия търговски обект.

Статус:  В процес

Автомобил

Начало
01.07.2024
ID:
3328

От около месец до блок 68 в ЖК “Балик” е паркиран автомобил с рег. Номер СВ 2084 СА, марка Пежо, модел 2008, цвят оранжев. МПС-то не е собственост на никой от живущите от блока.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Осветление

Начало
01.07.2024
ID:
3327

От около 15 юни няма осветление по алеята за блок 68. Липсва и осветлението по бул. “Добруджа” след кръстовището с ул “ Димитър Ковачев” към Балчишкото колело. Опасно е за всички живущи в блок 68. До кога?

Статус:  В процес

Опасна дупка поради свличане на пътя

Начало
01.07.2024
ID:
3326

Много опасна дупка, която се разширява поради свличане на основата на пътя и създава голяма възможност за пропадане на автомобил в нея.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител