Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №2012

Начало
18.11.2021
ID:
2012

Вече няколко месеца теч на скъпа питейна вода , която плащаме.Някой не взема мерки. Това е безотговорност!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2002

Начало
11.10.2021
ID:
2002

Отворена шахта от канализацията за мръсна вода на завоя на ул. Стефан Стамболов, до бившия Дом "Дъга"!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2000

Начало
10.10.2021
ID:
2000

На завоя на ул. Стефан Самболов, до бившия дом Дъга, има отварена шахта от канализацията за мръсна вода!

Статус:  В процес

Сигнал №1974

Начало
31.08.2021
ID:
1974

Площадката се намира близо до детска градина 24. Има начупени и опасни пързалки, изключително мръсно е, олющена е боята.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1917

Начало
16.06.2021
ID:
1917

Улицата пред входа на "Тайтън Машинъри" е наводнена, водата не се оттича. Тук през изминалите години два пъти се наводняваме. Очакваните валежи може отново да доведат до сериозен проблем, особенно ако не се оттече водата.

Статус:  В процес

Сигнал №1913

Начало
09.06.2021
ID:
1913

На моста по ул.Христо Ботев,след църквата св.Димитър има изронена настилка,арматурата се показва. Има случаи на наранявавания след падане. Налага се да се движим по платното,което крие голям риск.

Статус:  В процес

Сигнал №1898

Начало
25.05.2021
ID:
1898

Преди дни Ви писах за проблема, но днес в8:30 имаше предпоставка за ПТП два леки автомобила на завоя щяха да се блъснат .Кой ще е виновен? И кой ще си търси правата.Общината с дупката,този който се опитва да я избегне,или този който си кара в своето платно?

Статус:  В процес

Сигнал №1869

Начало
07.05.2021
ID:
1869

Здравейте! Преди известно време подадох искане (жалба) до Община Добрич, но все още не съм получила отговор, затова ви го пращам, отново. Моля, за съдействие! Благодаря Ви предварително!

Статус:  В процес

Сигнал №1842

Начало
08.04.2021
ID:
1842

Моля някои да се отзове пращам от половин година сигнали, но явно без резлтат.

Статус:  В процес

Сигнал №1838

Начало
05.04.2021
ID:
1838

Здравейте ,имаме две дървета пред блока ,които трябва да бъдат окастрени .Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител