Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Паднало дърво

Начало
26.11.2023
ID:
2625

Паднало дърво пред входа на Професионална гимназия по транспорт, обслужване и лека промишленост.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни дървета

Начало
26.11.2023
ID:
2620

При всеки снеговалеж дърветата пред блоковото пространство се накланят опасно към терасите на блока и паркираните коли в двора,има опастност от скъсване на кабели., Моля да се подреждат.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Паднало дърво

Начало
23.11.2023
ID:
2607

Вследствие разразилата се буря преди няколко дни на ул. Цар Симеон 52, пред вх. Б има паднало дърво/клон от дърво (бор), което следва да бъде премахнато, тъй като пречи за паркирането на автомобилите.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасен , надвиснал клон на липа

Начало
21.11.2023
ID:
2593

След бурните пориви на вятъра в Събота вечер, голям клон от липата зад жилищен блок номер 22 е надвиснал опасно над пътното платно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паднало дърво

Начало
21.11.2023
ID:
2592

Паднало дърво върху тротоара и част от улицата в кв. Добротица

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно дърво

Начало
21.11.2023
ID:
2591

Дървото е изсъхнало и когато имаше буря скърцаше, кората му е оглозгана от птиците и насекоми. Опасявам се че ще падне върху някой пешеходец или автомобил.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Паднало дърво на заведение за бързо хранене

Начало
20.11.2023
ID:
2586

Здравейте, от два дни имаме подаден сигнал на 112, както и лично към общината за паднало дърво над заведението ни за бързо хранене, дюнер Елитът. Дървото застрашава преминаващите, а заведението е затворено, защото е точно пред входа

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Паднали клони

Начало
20.11.2023
ID:
2585

Здравейте, По ул. "Кл.Охридски" също има паднали клони и начупени, които са готови да паднат от дърветата. За да не стане някоя беля моля, вземете отношение за премахването им.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупен връх на дърдо

Начало
20.11.2023
ID:
2583

Счупен връх на дърво с опатност да падне върху миновачи. По тротуара движението е интезивно . Под счупения клон няма други клони, които да му попречат да падне.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Паднало дърво

Начало
20.11.2023
ID:
2582

Дървото е разцепено на две като счупената част е паднала в много голяма близост до сградата на бензиностанцията.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител