Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №880

Начало
03.06.2019
ID:
880

Булевард Добруджа е пълен с свлекли се камъни след дъждовете посока Балчик -Добрич ,пътното е опасно ,трябва да се почисти

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №850

Начало
15.05.2019
ID:
850

Цялата улица е пропаднала и в дупки. Няма тротоар за пешеходците.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №846

Начало
13.05.2019
ID:
846

Състоянието на централната част на "града" е в плачевно състояние, което се влошава с всеки изминал ден. Скоро здрава плочка няма да остане. Дали скоро ще има някакво положително развитие по въпроса?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №819

Начало
24.04.2019
ID:
819

В белите държави и в забравените

Статус:  В процес

Сигнал №762

Начало
10.03.2019
ID:
762

Пропадал тротоар...Ако ще е такъв резултата от смяната на тротоарите и на другите улици по добре оставете старите настилки.По улица Максим Горки тротоарните плочи не са мръднали вече двадесет години а сега ще ги замените с такава измислица както на ул.Славянска

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №626

Начало
25.10.2018
ID:
626

пропадане на тротоар след едномесечен ремонт

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №567

Начало
30.08.2018
ID:
567

Моля поставете ограда или мантинела, моя син падна в понеделник в пропаста, https://www.dobrichonline.com/novini/47941/pozharnikar-iznese-na-grb-padnalo-v-propast-13-godishno-dete-ot-dobrich

Статус:  В процес

Сигнал №509

Начало
17.06.2018
ID:
509

Аз нали ви казах...!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №507

Начало
16.06.2018
ID:
507

След приключването на работата по новият водопровод изкопа пред посоченият адрес бе запълнен само с пръст.Поради неполагане на чакъл и вероятно нетрамбоване положената вече пръст се сляга образувайки опасна дупка за пешеходци и водачи на МПС.Моля изпратете когото трябва да си зарови дупката като хората!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №392

Начало
13.02.2018
ID:
392

Точно на кръстовището на Емона и Оп.Димитър Ковачев има шахта на мръсен канал, пътя около която е доста пропаднал. От вчера 12.02.2018 капакът на шахтата стои полуотворен и изкривен към самата шахта. Има предпоставка за ПТП.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител