Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Опасни дървета, жива стена пред прозорците на жилището ми

Начало
17.03.2024
ID:
2998

Съседът ми от 3-я етаж, над мен: /аз съм на първия/ засади големи дървета- тисове, които са над 2 метра на 1,5 м. от терасата ми и прозорците на жилището ми, така че в къщи не влиза никаква светлина. Имам вече мухъл по стените и в шкафовете. Моля за премахването на тази жива стена! Моля за ваша проверка и съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Счупен капак на шахта на тротоар

Начало
12.03.2024
ID:
2986

На тротоара на ул. "Генерал Манзей" №30 е счупен капак на шахта и има опасност някой да падне вътре. Шахтата вероятно е на мобилен оператор и очаквам да препратите сигнала ми към него.

Статус:  В процес

Системно неспазване на расписание на автобус#10

Начало
11.03.2024
ID:
2985

Здравейте!Искам да подам сигнал за ваши служители от Градски транспорт(шофьори)който редовно не спазват разписанието на автобус #10 .По разсписание автобусът трябва да тръгне от първа спирка в кв.Рилци(посока "Рилски блокове")в 18.25,в 18 .20 на 11.03.2024г с дъщеря ми бяхме на последна спирка-бившият Старчески дом и автобусът беше минал.По късно същият ден,дъщеря ми чака автобус #10 на спирката срещу "Лятното кино" в 20.06,шьофьорът я подминава без да спре.Многократно съм подавал сигнали във Фейсбук страницата на Градски транспорт,както и други мой съграждани,но без никакъв резултат.Квартал "Рилци"е най отдалеченият квартал на Добрич,и непрофисионалното отношение на вашите служители причиняват много неудобства .

Статус:  В процес

Дървета за рязане

Начало
11.03.2024
ID:
2983

На улица Орфей 3, пред вход А има 2 огромни липи на над 50години. Моля, някой да вземе адекватни мерки и да ги отреже, защото всяка седмица падат клони, които застрашават живущите и пешеходците, които минават по тротоара. За 5път поне подавам сигнал, моля някой да се погрижи адекватно за тези дървета преди да е станал някой фатален инцидент. Да не говорим,че на 2 пъти падат клони върху моята кола. Нужно ли е да осъдя общината, за да се вземат мерки?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Агресивно куче

Начало
11.03.2024
ID:
2981

Бездомно, немаркирано опасно и агресивно куче. Вчера 10.03.2024 около 7.50 часа сутринта, нападна кучето ми докато го разхождах на каишка.

Статус:  В процес

Начупена спирка

Начало
10.03.2024
ID:
2980

Моля, вземете под внимание тази опасна спирка 66. Не е единствената в това състояние. Сложете камери и вземете по-сериозни мерки. Благодаря!

Статус:  В процес

Труп в езеро

Начало
09.03.2024
ID:
2973

Труп на котка плува в езерото, пред двуетажната беседка/къщичка.

Статус:  В процес

Опасна шахта

Начало
06.03.2024
ID:
2968

Шахтата се намира на тротоара по бул."Добруджа " в близост до кръстовището с ул."Сава Огнянов"

Статус:  В процес

Три години битка с климатик

Начало
04.03.2024
ID:
2967

До , Главният архитект на град Добрич.Вече три години водим битка с климатик на Пощенска банка, който е монтиран точно под спалнята ни и ни създава дискомфорт със бучене и вибрации.Днес 4.03, почивен ден, климатика работи Денонощно и ни лишава от необходимата ни почивка.Силно се надявам,че в този град има институции, които могат да накарат банката,от осем климатика,да премести единствения, който пречи на спокойствието на живущите над него.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

нарушаване на общественият ред

Начало
03.03.2024
ID:
2964

нарушаване на общественият ред със музика която думти силно до 0 часа и 30 минути след полунощ всяка вечер и не може да се спи чува се чак във моята стая във къщи обърнете внимание не се търпи вече

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител