Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Осветление

Начало
03.01.2024
ID:
2793

Уличното осветление неработи от 1 месец!

Статус:  В процес

Неработещо осветление

Начало
03.01.2024
ID:
2791

Уличното осветление на кръстовището на ул.В.Търново и ул. Иван Шишман не работи. Такова няма още от преди Коледните празници.

Статус:  В процес

УЛИЧНА ЛАМПА

Начало
03.01.2024
ID:
2789

В отговор на Сигнал №2488, който е със статус Приключен , осветлението не работи все още, 2 месеца след подаването! Молбата отново е същата! Улична лампа до вход Д на блок 21 на паркинга между двата блока - бл.21 и бл.20 не работи. Моля да се ремонтира!

Статус:  В процес

не работещо осветление

Начало
02.01.2024
ID:
2787

отново не работи уличното осветление на ул .гривица

Статус:  В процес

Неработещи улично осветление.

Начало
29.12.2023
ID:
2784

По улица Катюша, вече не светят три улични крушки. Участъка от номер 2 до номер 14 е тъмен по цялата улица. Подадох сигнал преди 2 месеца за едната крушка, която не работеше, все още не е отстранен. Вече не светят 3 крушки. Моля за реакция от страна на общината.

Статус:  В процес

Втори опит

Начало
28.12.2023
ID:
2782

Здравейте, Преди две седмици помолих да поправите улична лампа , която не свети . На кръстовището на ул.Ген.Колев и ул Захари Стоянов , гр.ДОБРИЧ. По коледа стават чудеса и съм сигурен , че ще намерите време и ресурс за да бъде поправена несветещата улична лампа. Може и джуджетата на Дядо Коледа да изпратите , а и Снежанка също може да помогне. Свтли празници и една по-добра и мирна 2024г.

Статус:  В процес

не работещо осветление

Начало
26.12.2023
ID:
2774

Здравейте , Не работи уличното осветление на улица Гривица от 4-5 дни .

Статус:  В процес

Улично осветление Бойчо Огнянов 77

Начало
23.12.2023
ID:
2771

Г-н кмете, вярвате ли че по Коледа стават чудеса. Ние не вярваме. За пореден път подавам сигнал за неработеща лампа на уличен стълб намиращ се на паркинга ул. Орфей 1 точно срещу номер 77 на ул. Бойчо Огнянов

Статус:  В процес

Неработещо осветление

Начало
20.12.2023
ID:
2759

От няколко седмици забелязвам, че осветлението в парк "Свети Георги" в отсечката между бул. "25-ти Септември" и входа на заведение Green palace не работи.

Статус:  В процес