Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Повторен сигнал за рекламация на саниран блок 39, Дружба 3

Начало
05.07.2023
ID:
2162

Външната черна мазилка на санирания по програмата бл. 39 в кв. Дружба 3 продължава да се кърти и пада, до изолацията на места. След първия сигнал получихме вашия отговор, изпратен и до строителната фирма изпълнител, но няма реакция досега. Моля за съдействие и отстраняване на проблема!

Статус:  В процес