Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №957

Начало
25.07.2019
ID:
957

Площадката се намира от южната страна на бл. 24. Ако отделните елементи от детските катерушки, люлки, парзалки не са счупени, то са обрасли с треви до коленете, да не говорим за почти сигурното наличие на паразити. Това е само една от площадките, които са в такова състояние и то в кватрал Добротица. Надявам се, че ще бъдат взети адекватни и бързи решения за бъдещето на града-ДЕЦАТА!

Статус:  В процес

Сигнал №952

Начало
19.07.2019
ID:
952

На 16.07 Крум Крумов 8г получи травма на главата с обилно кървене по време на игра на детската площадка между жилищни блокове 15 и 1 в ж.к. Добротица. ЦСМП реагираха веднага. Детето в момента е с мозъчно сътресение. Площадката е над 10 годишна и прави много деца щастливи, но не е ремонтирана от своето създаване. Колкото и децата от квартала да я пазят, то климатичните условия оказват влияние. Главният проблем е настилката на земята и разпадащото се ограждението, на което се спъна и малкият Крум

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №883

Начало
07.06.2019
ID:
883

Детската площадка под 35ти блок има счупено дървено стъпало на катерушката което представлява опасност за децата. От мястото където трябва да е стъпалото също стърчат остри пирони. Площадката е изключително посещавана в топлите месеци и е въпрос на време някое детенце да се нарани сериозно.

Статус:  В процес

Сигнал №857

Начало
20.05.2019
ID:
857

Възможно ли е детската площадка, която се намира на ул. Самарско знаме 17, да бъде почистена от високите треви, предвид задаващия се бум от кърлежи и преливащите кошчета за отпадъци, за да може да бъде годна за използване?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №842

Начало
11.05.2019
ID:
842

Изгнили стълби на катеружката зад 30 блок на площатката

Статус:  В процес

Сигнал №795

Начало
10.04.2019
ID:
795

Едната предпазна ограда на пързалката е счупена. Тя е с височина поне 2м. Необходим е и оглед за безопасността на съоръженията. При игра се вижда, как се поклаща всичко.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №631

Начало
01.11.2018
ID:
631

Стълбите към детската площадка са в опасно лошо състояние.

Статус:  В процес

Сигнал №514

Начало
20.06.2018
ID:
514

Високи тревни площи,кърлежи ,а вече и змии

Статус:  В процес

Сигнал №503

Начало
13.06.2018
ID:
503

Високи тревни площи и кърлежи

Статус:  В процес

Сигнал №263

Начало
18.08.2017
ID:
263

Здравейте! Едната страница на къщичката(която е част от катерушка )е счупена леко.Можем да я заковем,но ще стои грозно.Отказахме се да я ремонтираме сами. Пазим я ,за да не се дочупи и да не се подменя цялата.

Статус:  В процес