Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Неравност на пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2824

Добър ден , искам да подам сигнал за дупка ,която се намира на улица ,,Васил Левски “ 50.Надявам се общината да предприеме мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравности на пътното платно

Начало
16.01.2024
ID:
2820

По ул. Вардар, пресичаща бул. Русия има голямо количество дупки. Те са масивни както много широки, така и много дълбоки. Намират се на кръстовището между ул. Вардар и ул. Суха река, точно до сградата на комплекс “Приказките”. Необходимо е да бъдат заобикаляни, което е почти невъзможно, тъй като са навсякъде. Могат да доведат до щети по автомобилите и са предпоставка за ПТП. Изключително опасни са, понеже са разположени точно в края на остър баир, където кола може да развие висока скорост, в не особено добре осветен участък.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нарушена пътна настилка

Начало
08.12.2023
ID:
2721

От месеци на това оживено кръстовище е изкопан отвратителен трап, който троши автомобилите на хиляди добричлии всеки ден!

Статус:  В процес

Належащо включване на улица "Даме Груев" в Капиталовата програма за 2024г.

Начало
06.12.2023
ID:
2705

Моля за спешно уреждане и ремонт на улица "Даме Груев". Улицата е връзка до държавни институции, магазини и до централната зона на града. Абсурдно е да има толкова разбита и неуредена улица в града!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ул. Добри Немиров

Начало
03.12.2023
ID:
2688

Улицата е изключително разбита- с множество дупки и предпоставки за ПТП.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

ОПАСНА ШАХТА БЕЗ КАПАК!!!

Начало
29.11.2023
ID:
2660

На ул. Иван Вазов 25 на тротоара има опасна шахта, чийто капак е на големи дупки в следствие на снега. Уличното осветление не работи и вечер не се вижда, а всички пешеходци минават по тротоара. Шахтата е изключително опасна и е въпрос на време да се случи инцидент. Моля за спешна провека и подмяна на капака!

Статус:  В процес

Улица на европейски град

Начало
28.11.2023
ID:
2656

Улица за ремонт, зимно време не се почиства съответно камионите не обслужват кофите със смет, редовно се изкопава от ВиК и газови компании но не се ремонтира, цялата е във дупки и камъни! Ползва се от половин квартал, но таксиметрови автомобили отказват да минават през тази улица! А зимно време е тотален ужас!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна, много дълбока дупка на ул. Вардар №46

Начало
28.11.2023
ID:
2648

Изключително дълбока и опасна дука, в следствие ВиК авария.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Непроходима улица

Начало
27.11.2023
ID:
2636

След полагане на тръби за канализация, улицата е почти непроходима. Само за няколко седмици, в резултат на пропадане, се образуваха огромни ями. До няколко дни улицата ще бъде съвсем непроходима за автомобили.

Статус:  В процес

пътя на ул. Войнишка е много лош

Начало
26.11.2023
ID:
2624

Всеки ден десетки родители ходят с кола до детската градина и това е като рали писта.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител