Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Изоставена кола от поне 20 години.

Начало
07.09.2023
ID:
2345

Здравейте, от около 20 години на ул. "Люле Бургас" № 50-52 има паркирана на тротоара лека кола Пежо 406 която никога не е местена от там. Това затруднява много преминаването на пешеходците по самия тротоар, реално той е неизползваем. Моля да вземете мерки по отстраняването на автомобила.

Статус:  В процес

Ежедневно неправилно паркиране

Начало
31.08.2023
ID:
2319

Собстврник на джип Киа ежедневно си спира колата ТХ6993МТ на тротоара, с което възпрепятства освен преминаващите пешеходци и ползването на последните 3 места от паркинга. Моля да се предупреди да спира на паркинга, има предостатъчно места, същия е скоро изграден.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Автомобил

Начало
29.08.2023
ID:
2301

Кола с номер ТХ3057ХН, марка Опел- Стои на паркинга пред блока повече от година. Без платени ГО и преглед. Тревата около колата беше повече от 2метеа и лично аз няколко пъти съм я чистила. Нужно ли е да се появят змии на място, където дори играят нашите деца!?! Моля, да бъде премахнат.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Отлежаващи Автомобили с години , заемащи улицата .

Начало
15.08.2023
ID:
2258

Здравейте , Автомобили който отлежават вече няколко години , не се използват , общо автомобилите са 3 Броя , заемат цялата улица , все още не са премахнати след вашата намеса

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Множество неправилно паркирали автомобили по улицата и тротоарите, който вече са тотално унищожени заради не взимането на мерки от страна на компетентните органи.

Начало
14.08.2023
ID:
2256

Здравейте! Сигнала е за множество неправилно паркирани автомобили на тротоарите /ако може такива да се наречат, разбити от същите/ по ул. Кап.Д.Списаревски от кръстовището с ул.В.Левски до бивш к-с Рила. По тази улица ние пешеходците трябва да летим, водачите свирят да се махаме от тротоарите, все едно е платно за движение. Преди дни един голям джип излизащ на заден ход от тротоара на платното до първия блок зад детската градина едва не премаза възрастна жена вървяща по улицата , понеже както казах ние трябва да летим. Водача се развика на жената къде вървяла и защо блеела а не гледала. Така е всеки ден и ние когато минаваме по тротоарите на улицата, трябва да бягаме по думи на водачите за да не им пречим да си паркират свободно. Направете нещо докато не са премазали невинен човек.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Сигнал за нередност

Начало
12.08.2023
ID:
2247

Автомобилът е паркиран в тревната площ източно от вх."А" на бл.16 ж.к."Добротица" от повече от 6 месеца. Не е на никой от живущите в съседните блокове. Моля вземете мерки за премахването му!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пречещ автомобил.

Начало
11.08.2023
ID:
2244

Здравейте! Искам да съобщя за автомобил на съсед, който е паркиран точно пред входа. Няма ЗЗГО и годишен технически преглед от 2022 г. Не се кара и пречи на останалите да паркираме нормално. Автомобилът е Фолксваген голф с Рег. Н. ТХ4431ХН, черен на цвят.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неправилно Паркиране

Начало
06.08.2023
ID:
2228

Множество паркирали коли по тротоарите в района, който вече са тотално унищожени зареди на взимането на мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Синя Зона

Начало
02.08.2023
ID:
2213

Служител на синя зона с автомобил ауди а4 с регистрация ТХ9673ХМ ПОСТОЯННО ПАРКИРА КОЛАТА СИ ПРЕД КОМПЛЕКС ВИСТА-М НА СЯНКА ПРИ МОЛБА ДА Я ПРЕМЕСТИ КАЗВА ЧЕ ТОЙ РЕШАВА КЪДЕ ДА Я СПРЕ

Статус:  В процес

Неправилно паркиране на АБС Добротица, Добрич

Начало
26.07.2023
ID:
2199

Госпожата спря и замина. Блокира паркинга.

Статус:  В процес