Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Теч по улицата

Начало
21.08.2023
ID:
2276

Силен теч по улицата от 1 месец. Вода, дупки и много прахоляк, поради преустановения ремонт по улицата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Наводняване на мази

Начало
23.07.2023
ID:
2195

Живея на ул. Кирил и Методий 38 вх.А ап.1. След направения основен ремонт на улицата мазите ни се наводняват при обилни дъждове. Преди ремонта никога сме нямали такива проблеми с наводняване на мазите.

Статус:  В процес

Сигнал №2117

Начало
18.11.2022
ID:
2117

Teча на вода се увеличава и никой не предприема никакви мерки! ВИК са сигнализирани многократно, тук подаваме сигнал за втори път, но нищо не се случва. МОЛЯ ЗА СПЕШНИ МЕРКИ!!!

Статус:  В процес

Сигнал №2110

Начало
02.11.2022
ID:
2110

Теч на вода и опасна Шахта!

Статус:  В процес

Сигнал №2069

Начало
04.05.2022
ID:
2069

В градинката вече няма павилион, но неговата чешмата стои след събарянето му и непрестанно тече, редно е да се премахне или затвори,кой плаща тази вода?

Статус:  В процес

Сигнал №2063

Начало
30.04.2022
ID:
2063

От една година има теч и ужастна миризма на фекалии. Точно пред магазина. Това е просто недопустимо!!!! Вземете незабавни мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2008

Начало
29.10.2021
ID:
2008

От тротоарния кран пред дома ми тече вода. След разговор с ВиК ме посъветваха да ви подам сигнал. Кранът е сменен от водния цикъл, и е още в гаранция. За гаранциите на ВЦ отговаряла общината. Улицата е доста стръмна и мокра в момента. Предвид зимното време може да се заледи и да стане опасна. Моля за съдействие.

Статус:  В процес

Сигнал №1918

Начало
16.06.2021
ID:
1918

Около година на улицата има спукана тръба за мръсния канал и мирише ужасно на улицата.Помещението ни което е в близост до улицата също се наводнява от тази тръба .Извикахме ВИК ,но ни казаха че трябва да се обърнем към вас.Пускани са няколко жалби отностно този прблем,но без адекватно решение от ваша страна!Надявам се ,че ще имаме в най-скоро време някакво адекватно решение.

Статус:  В процес

Сигнал №1690

Начало
03.11.2020
ID:
1690

Течът пред блок 43 продължава и се усилва.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1675

Начало
26.10.2020
ID:
1675

ОТ 2-3 МЕСЕЦА ИМАМЕ ТЕЧ НА ПИТЕЙНА ВОДА СЛЕД ВОДНИЯ ЦИКЪЛ. НА 23 10 ПОСЛЕДНО ИЗГРЕБАХМЕ ВОДАТА ОТ МАЗИТЕ И СЕГА ОТНОВО ИМА. РАБОТНИЦИ ИДВАХА ,РАЗКОПАХА ОКОЛО ТРЪБАТА И СИ ОТИДОХА НО ЯВНО ТЕЧА ПРОДЪЛЖАВА. ПОДАВАЛ СЪМ СИГНАЛ ПО ТЕЛЕФОНА И ЛИЧНО В ОФИСА НА УЛ Й ЙОВКОВ . ПРОБЛЕМЪТ Е ЧЕ СЕ ПЪЛНИ И МАЗАТА КЪДЕТО СА КАБЕЛИТЕ НА ЕНЕРГО ПРО И НЕ МИ СЕ МИСЛИ КАКВО МОЖЕ ДА СТАНЕ. ВИК НЕ МОГАТ ДА ПИПАТ, ЗАЩОТО НЕ БИЛ ПРЕДАДЕН ОБЕКТА, А ВОДНИЯ ЦИКЪЛ ЯВНО НЕ МОГАТ ИЛИ НЕ ИСКАТ ДА РЕШАТ ПРОБЛЕМА.

Статус:  В процес