Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

До г-н Кмета

Начало
08.04.2024
ID:
3056

Незавършен ремонт на аварии на ВиК кога ще бъдат асфалтирани,вече са опасни за движението!

Статус:  В процес

Сеч

Начало
08.04.2024
ID:
3055

За втори път изпращам сигнал за незаконна сеч ...до момента са изсечени 3 огромни кестена...цялата улица ли трябва да се оголи, за да се заемат някакви мерки. Настоявам за отговор и обратна връзка

Статус:  В процес

Сигнал за бордюр

Начало
07.04.2024
ID:
3051

Пускам сигнал за бордюр препречващ достъпа до гаражите, намиращ се в гр. Добрич, ж.к."Добротица", бл.40 зад самия блок, между гаражи с идентификатори 72624.621.340.1.14 и 72624.621.340.1.16. След множество жалби през годините към община гр. Добрич срещу живущите на ж.к."Добротица", бл.40, препречвайки пътя към гараж с идентификатор 72624.621.340.1.12 последва и съдебен процес с назначена съдебна експертиза, в която бе установено, че в момента положения бордюр не трябва да съществува, няма го в нито един документ/проект на блока(стр.5 от съдебната експертиза). Въпросният бордюр е излишен и затруднява преминаването. Моля да бъде премахнат изцяло до ниво пътна настилка, за да бъде ЯВЕН и улеснен достъпа до моя имот. Прилагам документи от съдебно-техническа експертиза.

Статус:  В процес

Неозаконени постройки

Начало
07.04.2024
ID:
3050

Има построен незаконен гараж и барбекю с площ около 80 кв

Статус:  В процес

Изсъхнало дърво

Начало
05.04.2024
ID:
3048

Здравейте ! Пред обекта , който стопанисваме има дърво , което най-вероятно е изсъхнало . Тревожи ни , че при по-силен вятър дървото ще падне върху обекта. Миналата година имахме такъв случай , дърво нахождащо се непосредствено до сегашното, което описвам , при буря падна на козирката на обекта , а именно Игр. зала "УинБет"

Статус:  В процес

Опасно дърво

Начало
05.04.2024
ID:
3047

Опасно наклонено дърво, при по-силен вятър може и да падне

Статус:  В процес

теч от шахта на канализацията

Начало
04.04.2024
ID:
3046

Има теч на вода около шахта на канализацията между блок 72 и бл.73

Статус:  В процес

Нередност

Начало
04.04.2024
ID:
3045

На същия адрес се строи голяма двуетажна къща със застроена площ над 100кв.м в основите. Считам, че къщата няма необходимите книжа, тъй като няма никакви колони, стъпки - здрава, неиздържана строителна конструкция. Считам, че къщата е опасна за съседните имоти и преминаващи граждани.

Статус:  В процес

Кучета

Начало
02.04.2024
ID:
3042

Здравейте, пред блок 14 квартал Балик има много бездомни кучет ,който представляват опаснос за жителите на блока.Кучетата са агресивни нападат деца и възрастни. Възпрепятстват работата на държавните служители.

Статус:  В процес

Сигнал за две умрели котки, коитостоят от дни по тротоара.

Начало
02.04.2024
ID:
3041

В кв. Добротица на тротоара до строежа на новата църква и паркинга от три дни стои трупа на умряла котка. Този тротоар е единствен и се налага всички да подбягват със запушен нос. На отсрещната страна на пътя няма тротоар. Хората заобикалят и се движат по пътното платно. Малко по нататък, в храстите срещу паркинга на магазин АБЦ има още една умряла котка. Миналата година трупът на едно куче стоя там с месеци докато се саморазложи. Отврат беше.

Статус:  В процес