Сигнали в Добрич днес

В процес 930 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Неравности по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2829

Уважаеми господа/госпожи, Пиша ви, за да ви уведомя за належащ проблем, свързан със състояниети на тротоарните плочки в центъра на Добрич. През последните четири години значителен брой плочки са изчезнали, създавайки визуално неприятна и потенциално опасна обстановка. Текущото състояние на тротоара не само намалява естетическата привлекателност на общността ни, но и представлява риск за безопасността на пешеходците. Многобройните дупки и интервали в пътеката създават среда, неудобна за жителите и посетителите на общността. С оглед на този проблем, любезно ви моля да предприемете необходимите мерки, за да се справите бързо с липсващите плочки и повредените участъци на тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравности по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2827

Неравности по пътя на улица “Път II”, град Добрич. Снимките показват неравностите, намиращи се в началото на улицата, в близост до комплекс “Орехите”. Неравностите нарушават нормалното придвижване с автомобил!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравности на пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2826

Подготовката за ремонт на улица Хан Тервел започна преди месеци. Реконструкцията на водопроводната мрежа приключи, но всички останали дупки стоят и се размножават и никой не прави нищо по въпроса от години, въпреки че има много оплаквания и молби по този проблем.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравност на пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2825

Уважаеми г-н/г-жо , Бих искал/а да изразя загрижеността си относно състоянието на пътя край бул. 25 септември до ресторант Ерка. Забелязах дупка, която представлява потенциална опасност за автомобилите и пешеходите. Моля, разгледайте възможностите за бързо и ефективно оправяне на този проблем, като подобрите състоянието на пътното покритие. Това ще допринесе за по-голямата безопасност на участниците в движението и ще подобри качеството на инфраструктурата в района. Благодаря Ви предварително за вниманието и действията Ви по този въпрос. С уважение, Иван.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравност на пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2824

Добър ден , искам да подам сигнал за дупка ,която се намира на улица ,,Васил Левски “ 50.Надявам се общината да предприеме мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

НЕПОЧИСТЕНИ КЛОНИ

Начало
16.01.2024
ID:
2822

След последната силна буря, от близо 2 месеца стоят тези клони! Започна да се превръща в бунище! Никой от сметопочистващата фирма не реагира! Моля да бъдат събрани и изхвърлени тези клони!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

СТАРА СГРАДА, ОПАСНА ЗА НАСЕЛЕНИЕТО И НАЙ -ВЕЧЕ ЗА НАШИТЕ ДЕЦА .

Начало
16.01.2024
ID:
2821

Искам адекватен отговор, който не получавам от години !!!!!!!!!! Сградата е по идентификатор - 72624 621.25. 2 - Собственост: ОБЩИНСКА ПУБЛИЧНА , със застроена площ : 728 кв.м. .. питам Ви какво ще се случва с нея ? Влизат наркомани, клошари спят по разхвърлени стари матраци, често се използва и за WC, децата в квартала дори влизат да играят ,чупят и рушат, никой не вижда какво друго дирят там. Вътре е сметище ,има гуми, масла и прочие, изоставени от бившите наематели. Няма врати и прозорци, НЕ Е ОБЕЗОПАСЕНО ! За отвън да не говорим, пълна мизерия и мръсотия. Автомобилите нямат видимост от храсталаци, плъзнали до пътното платно и сега за капак автобуса (10) почива там. Докато не стане беля никой няма да вземе мерки. Не ни карайте да каним национални телевизии и да подаваме жалби !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравности на пътното платно

Начало
16.01.2024
ID:
2820

По ул. Вардар, пресичаща бул. Русия има голямо количество дупки. Те са масивни както много широки, така и много дълбоки. Намират се на кръстовището между ул. Вардар и ул. Суха река, точно до сградата на комплекс “Приказките”. Необходимо е да бъдат заобикаляни, което е почти невъзможно, тъй като са навсякъде. Могат да доведат до щети по автомобилите и са предпоставка за ПТП. Изключително опасни са, понеже са разположени точно в края на остър баир, където кола може да развие висока скорост, в не особено добре осветен участък.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паднало дърво

Начало
15.01.2024
ID:
2818

В началото на месец декември при бурята бяха пречупени 3 бора пред блока. Благодаря за бързата реакция по тяхното нарязване и освобождаване на пътеката от блока до тротоара. Постепенно почистваме пространството от клонки и листа. Не е по нашите възможности да се справим с големите стволове на дърветата. Моля за съдействие да бъдат извозени.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Докога ще ни тормози този климатик

Начало
12.01.2024
ID:
2811

Явно обикновения гражданин,няма права в нашия град.Преди месец пуснахме сигнали, срещу шума и вибрациите на климатика на Пощенска банка.Получихме отговор от вас, Вчера бе направена проверка и от РЗИ, които нямали право да накарат банката да пусне климатика,за да измерят шума.След разговор с управителката на банката,тя ги е уверила,че климатика няма да се пуска.ДНЕС той отново работи,от всички климатици,само този, който е проблемен.Има,ли сила, която да ги накара да го преместят,или ще си играем на нерви.Моля за по-сериозно внимание от ваша страна.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител