Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №280

Начало
11.09.2017
ID:
280

От 05.09.2017г. към 11.09.2017 уличното осветление не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №274

Начало
04.09.2017
ID:
274

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №269

Начало
29.08.2017
ID:
269

Здравейте,от близо месец нямаме улично осветление по бул.25 септември пред блок 64 от тракийски до енергото?

Статус:  В процес

Сигнал №264

Начало
22.08.2017
ID:
264

Осветлението до входа на гаражните клетки не работи постоянно. Прекъсва през няколко секунди.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №258

Начало
14.08.2017
ID:
258

Неработещи улични лампи пред блок 39 жк.дружба 3.Едната е изгоряла от преди месец,а другата премигва непрекъснато от две седмици,което създава дискомфорт на живущите в блока.

Статус:  В процес

Сигнал №256

Начало
14.08.2017
ID:
256

уличното осветление пред 58 не свети от два месеца

Статус:  В процес

Сигнал №241

Начало
07.08.2017
ID:
241

Осветлението не се включва навреме от няколко седмици в целият район до ул.Калиакра. Нито по ул Оборище, нито по ул Велико Търново нито ПО ул Вежен нито никъде светват лампите. Моля да се предприемат мерки за целият район от страната на Топливо.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №240

Начало
06.08.2017
ID:
240

Неработещо осветление ул.Дунав 18

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №238

Начало
04.08.2017
ID:
238

Не робото ули4но осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №235

Начало
31.07.2017
ID:
235

Моля, да се свери часовника на уличното осветление от лявата страна на ул. Калиакра, където са големите номера на улиците. Вечер осветлението се включва в 23.40 часа.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител