Сигнали в Добрич днес

В процес 930 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1659

Начало
12.10.2020
ID:
1659

Здравейте, бл.41, 43 и 45 по бул Трети март от 10 дни са включени към новия водопровод на така наречения ВОДЕН ЦИКЪЛ. Положението от 10 дни е трагично. Кал до колене, няма налягане на водата, необезопасени изкопи. С една дума МИЗЕРИЯ. Въпроса ми е: ДО КОГА ?????????

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1656

Начало
10.10.2020
ID:
1656

В резултат на авария на водопровод, за която ВиК бяха известени в 17,30 на 9.10.2020, същите оставиха цяла нощ да тече водата по уличката зад блока на 25-ти септември 64 и подпорната стена поддържаща уличката се срути. По тази уличка минават живущи в блока на № 64 - общо 6 входа.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1636

Начало
20.09.2020
ID:
1636

Повтарям подаден преди време сигнал за изсъхнало дърво, много високо, с големи клони и корона, опасно за преминаващи пешеходци и коли. Клоните са надвиснали над преминаващи над улицата кабели от електропреносната мрежа и интернет кабели. При по-силен вятър падат клони, а при влошаване на времето в бъдеще, е възможно да падат големи клони върху коли и хора. Моля за своевременна реакция.

Статус:  В процес

Сигнал №1569

Начало
23.07.2020
ID:
1569

От 4 дена на площадката поддържана от Община Добрич се търкалят боклуци има непочистени препълнени кошчета. Казват че винаги е така. Къде сте Община? Това е непосредствено до вас. Зад Международния колеж

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1566

Начало
23.07.2020
ID:
1566

Господин кмете, какви са тия пушеци, три поредни вечери не може да се диша. В тая жега как се спи на затворени помещения? Кой позволява да се горят тия боклуци? Ползвате ни като опитни зайчета.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1526

Начало
15.06.2020
ID:
1526

Между сградата на общежитието на спортното училище и изоставения бетонен скелет на ул. Никола Петков тротоара е увиснал във въздуха в един участък поради свличане на земна маса под него. Вървейки по него той е нестабилен и може да се разруши. Под тротоара има дупка.

Статус:  В процес

Сигнал №1507

Начало
04.06.2020
ID:
1507

Някой преглежда ли ги тези сигнали или само си чакате заплатите от нашите данъци? Трети път пиша за едно и също нещо!? Една от уличните лампи до управлението на КООП търговия не свети! Вземете мерки, че е тъмно като в мечи гъ3 и човек не може да си отключи врата на входа! Пуууууууу ....

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1499

Начало
31.05.2020
ID:
1499

Здравейте искам да подам сигнал за незаконно строителство и два изоставени автомобила зад блок 59 не квартал Балик . Ще се радвам за съдействие . Мястото на което се стори незаконния гараж сега силно затруднява влизането в другите гаражи . Както също много деца си играят зад блока и се притеснявам с това лошо изпълнение да не стане някоя беля.

Статус:  В процес

Сигнал №1473

Начало
11.05.2020
ID:
1473

Заклещени коте в декоративна колана на бивш магазин "Темпо"

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1408

Начало
27.03.2020
ID:
1408

Във връзка с наложените мерки относно коронавирус,Ви уведомявам че в маг.Лидъл не се спазват разпоредбите- в магазина се влиза свободно има струпване на хора, от касите работят само 2, хората чакат дълго при обслужване.

Статус:  В процес