Сигнали в Добрич днес

В процес 930 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Паднало дърво

Начало
19.11.2023
ID:
2575

Има почти изкоренено дърво,поради силния вятър. Моля да му бъде обърнато внимание. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Паднали дървета

Начало
19.11.2023
ID:
2570

Вследствие на снощната буря, пред вх. Б на ул. Л. Каравелов №25 има паднали дървета - борове, които са ограничили подхода към блока. Дърветата са много големи.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Счупени борове,паднали отгоре паркирани коли

Начало
19.11.2023
ID:
2569

Добричка епопея 2 има 4 стари бора,които снощи от бурята,поради неподдържаното им състояние се счупиха и паднаха на паркираните коли.В 21 век живеем ,срам и позор …… Няма да питам кой ще ми поправи колата …..Които и ще изсече боровете ….НИКОЙ ….

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Паднало дърво

Начало
19.11.2023
ID:
2568

На 13.06.2022г, Ви писах да се отрежат 3 изсъхнали опасни дървета. Изрязаха 2, третото остана. Днес няма нужда да се реже, падна само. Ето и моето писмо от 2022, зи да установете кой какво е свършил или не е свършил. ИНИЦИАТИВЕН ДОКУМЕНТ --------------------------------------------------------- * Рег. индекс: 94К-00-301 * Рег. дата: 13.06.2022 * Вид документ: (ЗАдУ) Заявление за административна услуга * Кореспондент: (94К-00) К Кяшиф бул. Трети март 16 вх.В ап.15 Телефон: 0897002060 E-mail [email protected] * Относно: Искане да се отрежат 3 изсъхнали дървета. Едното е на бул. Трети март 16, до ганга на блока. Второто и третото от вътрешната страна на блока, пред и зад трафопоста. На адрес: Бул. Трети март, бл.16, вх.В

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасност от счупени клони

Начало
07.11.2023
ID:
2535

Опасно надвиснали начупени дебели клони застрашаващи живота и здравето на пешеходците по тротоара,както и евентуални материални щети по паркирани и преминаващи автомобили по пътното платно!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно сухо дърво

Начало
13.10.2023
ID:
2450

Здравейте! От няколко месеца има голямо изсъхнало дърво на входа на градската градина, което застрашава живота на хората, които преминават оттам. Моля да ги отстраните. Прилагам снимка

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно дърво

Начало
22.09.2023
ID:
2397

Здравейте, Пред входа в който живеем има дърво което подкопава основите на цялата сграда. Самото дърво е опасно да не падне при буря върху деца където си играят . Има подписка от живущите във входа да се премахне . Кога може да бъде отстранено. Поздрави ,

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни дърво

Начало
14.09.2023
ID:
2370

На входа на градския парк Свети Георги има изсъхнало дърво , което е възможно да падне върху пешеходците.

Статус:  В процес

Опасни клони

Начало
18.08.2023
ID:
2270

Има счупен клон на една от липите на булеварда, който е съвсем изсъхнал, огромен е, клати се застрашително и може да направи голяма беда. По тротоара непрекъснато вървят хора, това е малко преди спирка "Тракийски" и се пада пред нашия блок. Очакваме незабавна намеса на общинската служба.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Опасни дървета

Начало
08.08.2023
ID:
2235

Уважаеми Дами и Господа!Във вътрешния двор на ДКЦ 1-Добрич ЕООД има борови дървета, които са много високи и с много изсъхнали клони, които биха били опасни.При последната буря от 06.08.2023 г. на едно от дърветата има счупен клон, който се държи единствено от останалите клони. Оградили сме със сигнална лента и надпис да не се ползват прилежащите пейки именно с оглед на безопасност.Имаме нужда от съдействие и вземане на необходимите мерки за обезопасяване на дърветата. С уважение,

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител