Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №392

Начало
13.02.2018
ID:
392

Точно на кръстовището на Емона и Оп.Димитър Ковачев има шахта на мръсен канал, пътя около която е доста пропаднал. От вчера 12.02.2018 капакът на шахтата стои полуотворен и изкривен към самата шахта. Има предпоставка за ПТП.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №379

Начало
04.02.2018
ID:
379

Огромни дупки.. Пътя покрай автогарата е трудно проходим автомобили различни от джипове

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №378

Начало
04.02.2018
ID:
378

Огромни дупки.. Пътя покрай автогарата е трудно проходим автомобили различни от джипове

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №377

Начало
04.02.2018
ID:
377

Огромни дупки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №359

Начало
23.01.2018
ID:
359

За пореден път имаме "удоволствието" да се наслаждаваме на "ремонтните дейности" на ВиК-Добрич...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №348

Начало
14.01.2018
ID:
348

Здравейте, На тротоара до локалния пазар на кв."Хр.Ботев" има пропадане около шахта, най-вероятно поради подземен теч на вода. Това сигурно е повече от месец и никой не обръща внимание. Моля за вземане на мерки за отстраняване на проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №295

Начало
19.10.2017
ID:
295

В кой Век живеем?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №293

Начало
16.10.2017
ID:
293

Здравейте,това е резултата от отстраняване на водна авария на 16.10.2017 г. по ул.Стоян Михайловски №4.Насипаната пръст не позволява да се използва гаража пред който е разкопано.След сигнал на дежурния диспечер на телефона на ВиК ми казаха да подам жалба в центъра им за работа с клиенти.Нормално ли е така да се отстраняват водни аварии.Улицата ни е разкопана през 15-20 метра.Разкопават,изсипват каквото има,пясък било или чакъл,а в случая пръст и това е.До кога.А звънят за сметки от 8 лв.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №139

Начало
26.02.2017
ID:
139

Огромна дупка/пропадане на ужасния път

Статус:  В процес

Сигнал №90

Начало
21.12.2016
ID:
90

Не е възможно преминаването. Пътят е напълно пропаднал

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител