Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветление

Начало
20.04.2024
ID:
3094

По ул.Каменица към входа на паркинг на Боряна 5д срещу боряна 3вх.в уличната лампа е изгоряла и нужна подмяната.Опасно закрепена!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
01.04.2024
ID:
3038

От няколко месеца не работи уличната лампа на улица Сима войвода 1в

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Подаване на сигнал

Начало
27.03.2024
ID:
3025

Уличното осветление частично не работи.

Статус:  В процес

Осветление

Начало
26.03.2024
ID:
3021

Здравейте,искам да подам сигнал за липсващо осветление намиращо се на ул.Искър 28/до детската градина/. Тези лампи,които осветяват пътя са през стълб.Този стълб,който трябва да осветява ул.Искър 28,има липсваща лампа и е недостатъчно осветена улицата.Има малки деца,които играят на улицата и има опасност за тях ,при неосветените части на улицата. Освен децата,които играят минават постоянно хора от там и е много неприятно да се движиш по неосветената улица през нощта. Нужно ли е хората от съседните къщи да осветяват от части улицата,за да се движи нормално човек?! Молим за Вашето съдействие и компетентност! Този проблем е от много време!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Осветление

Начало
18.03.2024
ID:
3003

На Дружба 4 уличното осветление е крайно некачествено и не се осветяват алеите. Моля да вземете мерки в най-кратки срокове! Оставам на разположение

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
11.03.2024
ID:
2982

Неработещо улично осветление

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Крушки пред бл.1 на Балик не работят

Начало
02.03.2024
ID:
2961

Крушки за смяна

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление ул.Калиакра

Начало
01.03.2024
ID:
2959

Уличното осветление по улица Калиакра не работи от около седмица

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Осветлението не работи

Начало
27.02.2024
ID:
2957

От номер 70 на ул Хаджи Димитър до края на улицата няма осветление вече втори ден.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Част от прожекторите на Скейтпарк Добрич не светят.

Начало
27.02.2024
ID:
2955

Част от светлините на прожекторите, осветяващи Скейтпарк Добрич в Градската Градина не работят. Вечер осветлението не е достатъчно добро за практикуване на БМХ, скейтборд и кънки. Намалената видимост вечер на подобен терен представлява опасност за практикуващите и пречи на пълноценните тренировки. Дойдох до Добрич от София за една седмица специално, за да мога да практикувам БМХ на вашия скейтпарк. Това за мен е възможно само вечер. Молбата ми е да бъдат сменени изгорелите лампи на прожекторите, за да може мястото отново да се ползва пълноценно от деца и спортисти като мен. Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител