Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №216

Начало
30.06.2017
ID:
216

Детската площадка има нужда от косене на тревата. На много места по тревните площи са избуяли високи тръни, които ограничават пространството за игра. Против кърлежи не знам дали е пръскана, но след като се окоси би било прекрасно и да се напръска против кърлежи.

Статус:  В процес

Сигнал №208

Начало
21.06.2017
ID:
208

Жк.Дружба 30

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №202

Начало
14.06.2017
ID:
202

Падна улей на детска пързалка в парка.Като по чудо никой не пострада,а на другата пързалка улея се клати и скоро може да падне.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №187

Начало
17.05.2017
ID:
187

Здравейте! Има скъсана панта на едната от вратичките на детската площадка и счупено стъпало на пързалката.Стъпалото няколко пъти го поправяхме,но вече е невъзможна поправката му,без подмяна.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №131

Начало
05.02.2017
ID:
131

От3месеца(поне)ви испращаме сигнали за автомобили,които паркирват на детската площадка,и продълзават да си паркирват на нея-вчера беха 3,а сега(отивам да изхвърля боклука)и виждам един...ами да взема и аз да си спирам колата там,след като е разрешено!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №74

Начало
09.11.2016
ID:
74

Добър ден отново. Вандалите продължават да нанасят поражения на детската площадка. Днес открих ,че други 4 дъски от пейките са почти свалени. Една от дъските съм я прибрала в нашата маза.Останалите 3 са все още по местата си. Моля,пратете патрулиращи полицаи през късните часове. Преди малко се свързах и с телефон 058 602-724.Подадох сигнал и там и помолих за нощно наблюдение на площадката. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №72

Начало
05.11.2016
ID:
72

Добър ден, на детската площадка до блок 35,вандали са повредили и подготвили за крадене пейка. В момента липсват - 2 от 3те дъски за сядане, - 2 от 4те болта ,закрепящи краката на пейката към земята. Ще помоля комшиите да я демонтират-т.е.да извадят другите два болта -и да я пренесат в нашата маза. Ще съдействам по което и да е време за предаването и на Вас и за повторното и монтиране.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №53

Начало
06.10.2016
ID:
53

Не точно опасна, а занемарена, изоставена. След циганските набези през годините, бе окрадена повече от половината от оградата и железните футболни врати. Няколко младежи преди време опитаха да я "съживят", но безуспешно. Единственото игрище в целия район. Децата просто няма къде да ритат топка...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №14

Начало
11.08.2016
ID:
14

Баскетболните кошове на обновената наскоро спортна площадка са за пореден път счупени. Този път обаче единият от тях е много опасен за здравето на играещите там деца. МНОГО МОЛЯ, ако все пак някой реши отново да ги ремонтира, този път да бъдат закупени кошове със здрава конструкция и монтирани на стандартната височина (3,05 м.), за да бъдат избегнати забивки от повечето квартални тийнейджъри, което води до тяхното счупване. Ако ли не, Върнете стария кош, който беше здрав и издържа повече от 15 г

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №13

Начало
11.08.2016
ID:
13

Наново ремонтираният нов баскетболен кош отново е счупен, но е опасен за децат аи животът им!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител