Сигнали в Добрич днес

В процес 1046 Приключени 1594

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал

Начало
18.02.2024
ID:
2928

ГОСПОДИН КМЕТ, В гр. Добрич, на ул. „Ген. Гурко“ пред № 20 асфалтовата настилка е компрометирана вследствие на прокарване на газопровод за живущите в жилищната сграда. Образувана е дупка, която непрекъснато се разширява, затруднява движението на МПС по улицата и е предпоставка за ПТП. Асфалтовата настилка на това място на няколко пъти е ремонтирана, но ефектът е краткотраен. Около два месеца след всеки ремонт дупката отново се отваря и разширява. Моля за спешно и трайно решение на проблема.

Статус:  В процес

Пропаднала шахта

Начало
11.02.2024
ID:
2906

Здравейте! Сигнала ми е за отстраняването на две опасни улични дупки,едната от които води вече и до пропадането на шахта. Намират се по ул.Батак,срещу аптека Марешки! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Молба за ПОМОЩ

Начало
11.02.2024
ID:
2905

Уважаеми г-н Йорфанов, Бих искал да отправя молба за вашето внимание относно състоянието на улица "Пътви път" в Кв. Лозята . Състоянието на тази улица е изключително лошо, като почти не е възможно преминаването с автомобил, особено по време на влажно време. Много от населението се сблъсква със затруднения при преминаване по улицата, а също така и с рискове от злополуки поради лошото състояние на пътната настилка. Освен това, когато е мокро, пешеходците се сблъскват с изключително неприятни условия за движение поради калта. Моля ви да разгледате въпроса и да предприемете необходимите мерки за подобрение на състоянието на улицата "Пътви път", за да се осигури безопасност и удобство за всички жители на района. Благодаря ви предварително за вашето внимание . С уважение Илия Илиев

Статус:  Приключен
Оценка: 2.5 от 2 потребителя

Огромни дупки

Начало
10.02.2024
ID:
2899

Огромни дупки затрудняват влизането с МПС пред жилищен блок на Балик 10 вх А

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Две огромни дупки

Начало
09.02.2024
ID:
2897

Две огромни дупки,които не позволяват да се премине нормално с кола по улицата, тъй като двете гуми на колата влизат в дупките едновременно. Както има опасност колите,които заобикалят въпросните дупки да ударят някоя от паркираните коли, за да ги заобиколят. Пере Тошев 13 (еднопосочната улица след Агромагазина и Ивел на пазара)

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Неравност по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2837

Имам удоволствието да ви информирам за дупка, която забелязах в града. Дупката се намира на паркинга на улица “Дойран” 6. Големината на дупката е значителна и представлява потенциална заплаха за автомобилите. Моля, обърнете внимание на този проблем и предприемете необходимите действия за оправянето на дупката.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравност по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2835

Заглавие- Проблемна улица Тип на сигнала- улична дупка Място- Ж.К Добротица до 10-ти блок Описание - Този път се намира в междублоковото пространство до трансформатора. Пречи на живущите в тази част на квартала да минават през този път и трябва да заобикалят. Асфалт няма само кръпки и дупки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравности по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2834

Отправям оплакване към състоянието на цялата улица “Кубадин”. Смятам че има нужда от спешно асфалтиране от началото до края на улицата. Дупките с всеки изминал ден стават все повече и все по-дълбоки, което усложнява преминаването по нея

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравности по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2833

Адрес: ул.„Вардар” 49 По ул.”Вардар” има множество дупки , пречещи на пътното движение-на шофьори, както и на пешеходци.Сериозен проблем,който остава неразрешен повече от 10 години.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравност на пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2832

Снимките са на ул. Климент Охридски 31 вх. А, Б и В. Това е състоянието на улицата повече от 20 години. Карането на кола по тази улица може да доведе до повреда на автомобила!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител