Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1601

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Отлежаващи Автомобили с години , заемащи улицата .

Начало
15.08.2023
ID:
2258

Здравейте , Автомобили който отлежават вече няколко години , не се използват , общо автомобилите са 3 Броя , заемат цялата улица , все още не са премахнати след вашата намеса

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Множество неправилно паркирали автомобили по улицата и тротоарите, който вече са тотално унищожени заради не взимането на мерки от страна на компетентните органи.

Начало
14.08.2023
ID:
2256

Здравейте! Сигнала е за множество неправилно паркирани автомобили на тротоарите /ако може такива да се наречат, разбити от същите/ по ул. Кап.Д.Списаревски от кръстовището с ул.В.Левски до бивш к-с Рила. По тази улица ние пешеходците трябва да летим, водачите свирят да се махаме от тротоарите, все едно е платно за движение. Преди дни един голям джип излизащ на заден ход от тротоара на платното до първия блок зад детската градина едва не премаза възрастна жена вървяща по улицата , понеже както казах ние трябва да летим. Водача се развика на жената къде вървяла и защо блеела а не гледала. Така е всеки ден и ние когато минаваме по тротоарите на улицата, трябва да бягаме по думи на водачите за да не им пречим да си паркират свободно. Направете нещо докато не са премазали невинен човек.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Сигнал за нередност

Начало
12.08.2023
ID:
2247

Автомобилът е паркиран в тревната площ източно от вх."А" на бл.16 ж.к."Добротица" от повече от 6 месеца. Не е на никой от живущите в съседните блокове. Моля вземете мерки за премахването му!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пречещ автомобил.

Начало
11.08.2023
ID:
2244

Здравейте! Искам да съобщя за автомобил на съсед, който е паркиран точно пред входа. Няма ЗЗГО и годишен технически преглед от 2022 г. Не се кара и пречи на останалите да паркираме нормално. Автомобилът е Фолксваген голф с Рег. Н. ТХ4431ХН, черен на цвят.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неправилно Паркиране

Начало
06.08.2023
ID:
2228

Множество паркирали коли по тротоарите в района, който вече са тотално унищожени зареди на взимането на мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Синя Зона

Начало
02.08.2023
ID:
2213

Служител на синя зона с автомобил ауди а4 с регистрация ТХ9673ХМ ПОСТОЯННО ПАРКИРА КОЛАТА СИ ПРЕД КОМПЛЕКС ВИСТА-М НА СЯНКА ПРИ МОЛБА ДА Я ПРЕМЕСТИ КАЗВА ЧЕ ТОЙ РЕШАВА КЪДЕ ДА Я СПРЕ

Статус:  В процес

Неправилно паркиране на АБС Добротица, Добрич

Начало
26.07.2023
ID:
2199

Госпожата спря и замина. Блокира паркинга.

Статус:  В процес

Неправомерно паркиран автомобил

Начало
21.07.2023
ID:
2193

Превозното средство пречи на свободното паркиране. Предвид ограничения брой паркоместа, създава предпоставки за конфликти и възможни леки ПТП в района за паркинга! МПС- то не се използва,както е видимо от снимковия материал по предназначение и за него не се заплаща задължителната застраховка ГО. Регистрационният номер на автомобила е ТХ9009АХ! Не се полагат грижи за неговото опазване и външен вид!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

изоставен автомобил

Начало
21.07.2023
ID:
2192

Изоставен автомобил-червен VW,без регистрационни номера,заема неправомерно място повече от 3 месеца пред жк.Балик бл.13,вход А.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Периодично запушване на вход на задънена улица

Начало
10.07.2023
ID:
2172

Здравейте, моля за вземане на мерки срещу неправомерното паркиране на тежкотоварна техника в началото на улица Тодор Каблешков поради строеж. Невъзможно е излизането от улицата при строително монтажните работи , както и излизането на булевард 3-ти март при неправилно спрените лекотоварни автомобили на строителната фирма по протежение на булеварда извън обозначените за това места. Моля за адекватни и навременни мерки преди да се случи най-лошото с някой автомобил......

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител