Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1417

Начало
11.04.2020
ID:
1417

Теч на фекални води в продължение на 2 месеца. Образуване на локви пред входните порти на живущите по улицата. Течът стига до улица "Вида Димитрова".

Статус:  В процес

Сигнал №1409

Начало
29.03.2020
ID:
1409

Здравейте , става въпрос с теч от мръсната канализация зад оградата на ЧЕУ " Леонардо да Винчи". В района има няколко жилищни блока и е невъзможно да си отворим прозорците да проветрим , а това е препоръчително в момента по няколко пъти на ден. Моля да вземете спешни мерки предвид ситуацията в момента , имайте предвид , че скоро ще стане топло и от там ще тръгне нова зараза и болести. В момента в този район има доста техниа и мисля , че може да се реагира бързо.

Статус:  В процес

Сигнал №1266

Начало
07.02.2020
ID:
1266

От 27 декември имаме подадена жалба за наводнение в маза към имота, който притежаваме. Никакъв отговор, никакво развитие, просто ситуацията става нетърпима при обстановката в момента от дъжд и сняг.Мазата се пълни все едно, че е пусната чешма. Може ли такова отношение към хората, нали не е в нашата къща какво ни интересува.

Статус:  В процес

Сигнал №1263

Начало
04.02.2020
ID:
1263

От един месец подаваме сигнали към ВиК гр.Добрич за запушени шахти пред самия блок.Отговарят ни че е изгоряла някаква помпа и чакат да се отремонтира,до тогава ще е така! В резултат на което всичката отпадъчна вода от блока се връща в мазетата. Вече си имаме басейн с дълбочина около един метър и невероятна миризма! Всичко това е в един европейски град в двадесет и първи век. Моля да ни бъде оказано съдействие от общинските структори,защото вече е непоносимо.

Статус:  В процес

Сигнал №1244

Начало
30.01.2020
ID:
1244

Вчера и днес, след слаби валежи, се наблюдава сериозен теч на вода в подземния етаж на Георги Кирков 20. Съмненията ни са, че теча е породен от спукана/неправилно поставена шахта за дъждовна вода, което води до изтичане през стената в обекта, който се намира под шахтата.

Статус:  В процес

Сигнал №1235

Начало
25.01.2020
ID:
1235

Тече и замръзва,заледява пътя.

Статус:  В процес

Сигнал №1205

Начало
26.12.2019
ID:
1205

По време на изграждане на водния цикъл по бул Русия, нехайството на работниците, които са затрупали щахтата на улицата, доведе до това всичката вода използвана от съседните къщи, да напълни нашата маза, която вече е 1.50 и продължава да се пълни. Кой ще ни помогне в отводняването, кой ще ни плати зимнината?

Статус:  В процес

Сигнал №1203

Начало
23.12.2019
ID:
1203

Лозята главен път след Орбита посока с.Богдан Силен теч на питейна вода.

Статус:  В процес

Сигнал №1194

Начало
11.12.2019
ID:
1194

Силен теч на питейна вода в шахтата в двора на къщата, който идва от уличната канализация. Пред къщата, на улицата също има теч. По ул. "Незабравка" от № 7 до №11 и ул. "Тополи" от № 1 до № 5 воден цикъл не е извършен по неясни за нас причини. Остарялата система аварира постоянно. Моля за спешни мерки.

Статус:  В процес

Сигнал №1191

Начало
10.12.2019
ID:
1191

Адресът, който се изписва при маркиране на мястото, не е адекватен. Маркираното място е м-ст Гаази Баба Главен път. На посоченото място има постоянен теч на фекални води. Образува се огромна смърдяща локва, а през зимата ледена пързалка.

Статус:  В процес