Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Тротоар

Начало
12.02.2024
ID:
2915

Здравейте , искам да попитам кога ще се оправят дупките по бул. "25-ти Септември 37" по тротоара, срвщу Енерго про. Бяха разкопани миналата година за авария, която не откриваха къде е и само се запълниха . За 500 метра три дупки.Майка съм с малко дете а преминаването с количка е невъзможно. Това е главен булевард.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Детска площадка

Начало
12.02.2024
ID:
2914

Здравейте, пиша Ви във връзка с детската площадка. Това е може би най-посещаваната в целия град. Децата влизат да играят в пясъчника, но пясък почти липсва. Няма осветленке вечер , а идва летен сезон . Където децата играят до късно вечер. Неподходящо е за най-малките дечица тъй като настилката е повече бетонна.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Допълнителни контейнери за боклук

Начало
12.02.2024
ID:
2912

Здравейте! Моля да сложите допълнителни контейнери за боклук. В момента са 3 контейнера, но те не стигат за нуждите на трите блока. Трябва да има поне още един контейнер...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пропаднала шахта

Начало
11.02.2024
ID:
2906

Здравейте! Сигнала ми е за отстраняването на две опасни улични дупки,едната от които води вече и до пропадането на шахта. Намират се по ул.Батак,срещу аптека Марешки! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Молба за ПОМОЩ

Начало
11.02.2024
ID:
2905

Уважаеми г-н Йорфанов, Бих искал да отправя молба за вашето внимание относно състоянието на улица "Пътви път" в Кв. Лозята . Състоянието на тази улица е изключително лошо, като почти не е възможно преминаването с автомобил, особено по време на влажно време. Много от населението се сблъсква със затруднения при преминаване по улицата, а също така и с рискове от злополуки поради лошото състояние на пътната настилка. Освен това, когато е мокро, пешеходците се сблъскват с изключително неприятни условия за движение поради калта. Моля ви да разгледате въпроса и да предприемете необходимите мерки за подобрение на състоянието на улицата "Пътви път", за да се осигури безопасност и удобство за всички жители на района. Благодаря ви предварително за вашето внимание . С уважение Илия Илиев

Статус:  Приключен
Оценка: 2.5 от 2 потребителя

Прекършени клони на дървета

Начало
11.02.2024
ID:
2902

Пред блокът ни има две високи иглолистни дървета със счупени висящи големи клони , които могат всеки момент да паднат и да наранят обитателите на блока и автомобилите ни.Моля да бъдат отстранени преди да се случи нещастие..Тук играят много мапки деца и са в риск във всеки момент.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Имотни изнами

Начало
10.02.2024
ID:
2900

Кой разреши на мой съсед да влезе в двора който работим от 70 години с Свещарово някой се е нагушил но няма да оставим нещата така ще се предприемат действия ако е нужно ще направя нещата публични! Една част от този двор е общински ние го работим и мисля че трябва да го припознаем не може този господин да го вземе така.ше сезирам всички компетентни органи ако не се направи проверка след този сигнал.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Огромни дупки

Начало
10.02.2024
ID:
2899

Огромни дупки затрудняват влизането с МПС пред жилищен блок на Балик 10 вх А

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Две огромни дупки

Начало
09.02.2024
ID:
2897

Две огромни дупки,които не позволяват да се премине нормално с кола по улицата, тъй като двете гуми на колата влизат в дупките едновременно. Както има опасност колите,които заобикалят въпросните дупки да ударят някоя от паркираните коли, за да ги заобиколят. Пере Тошев 13 (еднопосочната улица след Агромагазина и Ивел на пазара)

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Кастрене на клони

Начало
09.02.2024
ID:
2895

Здравейте, Имаме подаден сигнал с вх Рег 94В-00-463/30.06.2023г. при Община град Добрич за опасни дървета в района, в който живеем. В отговор дадохте срок на изпълнение до 30.12.2023г. Към днешна дата дърветата не са окастрени. Моля да предприемете нужните действия. Благодарим Ви предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител