Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №78

Начало
24.11.2016
ID:
78

Първия стълб пред блока, крушката му мига постоянно, нещо не е наред.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №73

Начало
08.11.2016
ID:
73

няма никаква лампа в тази уличка която минава между стадиона(изкуственото игрище) и залата и е много тъмно и опасно,има хора които се прибират към добротица от градската градина,ако може да се поставят няколко и да се освети

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №41

Начало
06.10.2016
ID:
41

Светофарът не се вижда отдалече, и е понякога причина коли да профучават на червено, гледайки светофара за наляво!! За видимоста пречат клони и стълбове. Може светофарната уредба да се изнесе и над платното за да е видима отдалече!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №33

Начало
28.09.2016
ID:
33

цялата улица е без осветление

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №25

Начало
03.09.2016
ID:
25

Моля да бъде поставено улично осветление по ул.Арда ! Бяха сменени уличните стълбове , но на новите не е сложено осветление и вечер е доста тъмно , осветена е улицата в началото и края !!! Благодаря за вниманйето !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1

Начало
20.07.2016
ID:
1

Бл.46 - Осветлението пред блока не свети от 3 месеца , а са поставени скоро!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител