Сигнали в Добрич днес

В процес 1720 Приключени 2066

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Повреден спирателен кран

Начало
17.03.2026
ID:
5709

Повреден спирателен кран течащ близо година моля да се вземат спешни мерки водата се стича към дворовете на а жилищните сгради

Статус:  В процес

Защо на 14.03.2026 не беше извършено сметосъбиране по улица Ген. Цимерман?

Начало
16.03.2026
ID:
5707

Добър ден! По улица Ген Цимерман всяка събота се извършва сметосъбиране и извозване на кофите от всички къщи по улицата. Тази събота - 14.03.2026 такова не се извърши. Моля, за информация защо нямаше събиране и кога ще има такова?

Статус:  В процес

Неправилно паркиране

Начало
16.03.2026
ID:
5706

На паркинга между 20 и 21 бл.в квартал Балик е паркирана каравана ,която пречи на паркирането и заема места.Също така пред вх.В на 20 бл. е паркирано сиво Ауди без регистрационни номера. В отговор на сигнал 5587 караваната вече не е в зелените площи, а на паркинга, което отново възпрепятства паркирането на автомобили с платени данъци! Моля, за реални и адекватни действия !

Статус:  В процес

Липсваща пейка в парка св. Георги

Начало
16.03.2026
ID:
5705

Здравейте, забелязвам че в парк св. Георги от едно известно време, да не кажа вече година липсва пейката на обособения кът по средната алея до другия обособен кът със налична пейка и двуетажната къщичка. Тихия кът, леко встрани от алеята беше мое любимо място за отдих с прекрасно дърво правещо прохладна сянка лятото, за съжаление в момента пейката вече я няма, явно няма и стимул да се подържа мястото и тревата е завзела наредените камъни. Скоро мястото ще бъде забравено и безвъзвратно завзето от природата. Монтирането на нова пейка и изчистването от треви по фугите на наредените камъни, ще върне блясъка на това спокойно кътче край алеята. Благодаря.

Статус:  В процес

Неработещо осветление

Начало
15.03.2026
ID:
5704

На адреса има стълб с улично осветление,но не работи ,тъмно е ,не е удобно за пешеходци и живущи.

Статус:  В процес

Повторен сигнал за повредени стари пейки в жк "Дружжба"3

Начало
15.03.2026
ID:
5702

Здравейте! През есента на сигнал за старите, почти разпаднали се и опасни дървени пейки в междублоковото ни пространство - отдушник и единствено място за социални контакти на многобройните живеещи в тези блокове възрастни, самотни хора с увреждания. След проверка получихме отговор,че при подходящи климатични условия пейките ще бъдат ремонтирани. Моля ви от името на живеещите в квартала да ускорите ремонта или замяната им - времето вече позволява това. Старите хора от квартала го очакват с нетърпение и ще ви бъдат много благодарни.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

На вниманието на г-н кмета

Начало
14.03.2026
ID:
5701

Г-н кмете, гледам сигнали тука. отговорите пише в процес. Ама и боклуците са в процес. Кой ще чисти

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Служител на мести данъци и такси

Начало
13.03.2026
ID:
5700

Искам да подам оплакване срещу служител Станислав Георгиев Савов- инспектор в Агенция за местни данъци и такси в гр.Добрич. Отношението на въпросния служител беше меко казано отвратително. Бяхме насочени към него във връзка с проблем с наследствен имот. При първоначалната ни среща Господинът ни посрещна с думите -“ за какво сте тук, аз няма да се занимавам с вашия случай”, въпреки, че го изчакахме цели 20 минути, за да си рови в телефона. При обяснение на целия случай от наша страна, отново отвърна, че “Имал достатъчно неща, че да се занимава с нас”. Накара ни да напуснем стаята и да се обърнем към друг служител. Не смятам, че човек, който е служител в държавна институция и е сложен на въпросното място, за да е в помощ на гражданите на тази община, може да има такова държание!!!!!

Статус:  В процес

Повредена и опасна настилка

Начало
13.03.2026
ID:
5698

До Община Добрич Подавам сигнал за изключително лошо състояние на пътната настилка пред блок на адрес: Жк. Добротица, бл. 1, Добрич. На входа към блока асфалтът е изронен и се е образувал остър ръб, който създава риск за преминаващите автомобили. Малко по-напред настилката е силно разрушена, като около шахтите се образуват дълбоки дупки и пропадания, на места се вижда оголена арматура. В близост има детска площадка, което прави участъка много опасен за децата и техните родители. Живущите вече сме понесли щети по автомобилите си, а текущото състояние представлява сериозна заплаха за безопасността на всички, които минават по пътя. Считаме, че частичното циментиране около шахтите не е достатъчно. Необходима е цялостна подмяна на настилката в целия участък, за да се гарантира безоп

Статус:  В процес

Запушена канализационна тръба

Начало
13.03.2026
ID:
5697

Запушена канализационна тръба на бул. Добруджа 26Ж. Мазите и асансьорната шахта са пълни с отпадна вода.

Статус:  В процес