Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №25

Начало
03.09.2016
ID:
25

Моля да бъде поставено улично осветление по ул.Арда ! Бяха сменени уличните стълбове , но на новите не е сложено осветление и вечер е доста тъмно , осветена е улицата в началото и края !!! Благодаря за вниманйето !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1

Начало
20.07.2016
ID:
1

Бл.46 - Осветлението пред блока не свети от 3 месеца , а са поставени скоро!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител