Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Изоставен автомобил

Начало
30.04.2024
ID:
3126

От месеци, а може вече и година има изоставен автомобил с рег. номера TX4665АН, на паркинг намиращ се между блоковете на ул.Климент Охридски 29 и бул. Добруджа до трафопост на Енерго Про. Моля, за съдействие и отстраняването му!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна дупка

Начало
30.04.2024
ID:
3125

Опасна дупка намираща се на бул. 3 март срещу ПМГ Иван Вазов. Дупката е много дълбока и има риск от повреждане на автомобилите при преминаването през този участък.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Преместване на контейнер за смет

Начало
29.04.2024
ID:
3124

Здравейте! Вече втори месец наша съседка Драгомира Иванова живуща на ул. ‚ Ген Столетов“ № 64 е решила , че контейнерът за смет и пречи да си прибира колата. Започна да го мести по цялата улица. Първо го сложи пред нашите гаражни врати, което пречи да изкараме нашия автомобил, после го сложи пред трафопоста, където пречи на служителите на Енерго - про да го обслужват, накрая го сложи до една локва, където служителите на сметоизвозващата фирма трябва да плуват, за да го изхвърлят. Проведохме неколкократни разговори с госпожата, за да намерим консенсус, но няма ефект и последно намерихме контейнера в локвата на средата на улицата. Разговарях със служител от общината, който ми каза, че всеки контейнер си има място. Моля за съдействие за установяването му или обособяването на гнездо

Статус:  В процес

Разкопават безразборно тротоари

Начало
29.04.2024
ID:
3123

Разкопават тротоарите и улицата безразборно. Затруднено преминаването на пешеходци и автомобили, както и паркиране.

Статус:  В процес

Опасна дупка

Начало
29.04.2024
ID:
3122

Много опасна дупка на кръстовището до бензиностанция "Шел". Възможно е спукване на гума при преминаването през нея. Необходимо е премахване на стърчащото желязо и запърване на дупката!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разрушено заведение

Начало
28.04.2024
ID:
3120

Между бл. 1 в жк Добротица и отсрещния блок събориха наполовина заведение преди няколко месеца. В момента останките са разхвърляни наоколо, не е оградено, вътре в полусрутените помещения отвреме навреме влизат съмнителни хора, наоколо играят деца. Това безобразие се намира до детска площадка и детска градина! Моля да бъде направена бърза и щателна проверка на собственикa (бивш или бъдещ) и се вземат съответните мерки!

Статус:  В процес

Tранспортна схема

Начало
27.04.2024
ID:
3119

По никакъв начин не може да се види разписанието на автобусите през телефона. Въобще не е улеснено. Екселска таблицата??. Променете го да е във формат лесен за използване!!! 21 век сме!!

Статус:  В процес

Неработещо улично осветление на изхода за Варна

Начало
27.04.2024
ID:
3118

От една седмица не работи уличното осветление по бул. 25-ти септември посока изхода към Варна. Опасно е и моля, да се ремонтира.

Статус:  В процес

Неработен осветление на пътя за Гробищата

Начало
26.04.2024
ID:
3117

От една седмица не работи уличното осветление по цялата ул. Простор, която води към Гробище парк. Моля, да се ремонтира.

Статус:  В процес

Несветещо нощно осветление

Начало
26.04.2024
ID:
3116

Двата прожектора, които са поставени на 3 м. височина на осветителните стълбове и осветяват пешеходната пътека и в двете посоки, са изгорели и пешеходните пътеки не са достатъчно добре осветени.

Статус:  В процес