Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1566

Начало
23.07.2020
ID:
1566

Господин кмете, какви са тия пушеци, три поредни вечери не може да се диша. В тая жега как се спи на затворени помещения? Кой позволява да се горят тия боклуци? Ползвате ни като опитни зайчета.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1526

Начало
15.06.2020
ID:
1526

Между сградата на общежитието на спортното училище и изоставения бетонен скелет на ул. Никола Петков тротоара е увиснал във въздуха в един участък поради свличане на земна маса под него. Вървейки по него той е нестабилен и може да се разруши. Под тротоара има дупка.

Статус:  В процес

Сигнал №1507

Начало
04.06.2020
ID:
1507

Някой преглежда ли ги тези сигнали или само си чакате заплатите от нашите данъци? Трети път пиша за едно и също нещо!? Една от уличните лампи до управлението на КООП търговия не свети! Вземете мерки, че е тъмно като в мечи гъ3 и човек не може да си отключи врата на входа! Пуууууууу ....

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1499

Начало
31.05.2020
ID:
1499

Здравейте искам да подам сигнал за незаконно строителство и два изоставени автомобила зад блок 59 не квартал Балик . Ще се радвам за съдействие . Мястото на което се стори незаконния гараж сега силно затруднява влизането в другите гаражи . Както също много деца си играят зад блока и се притеснявам с това лошо изпълнение да не стане някоя беля.

Статус:  В процес

Сигнал №1473

Начало
11.05.2020
ID:
1473

Заклещени коте в декоративна колана на бивш магазин "Темпо"

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1408

Начало
27.03.2020
ID:
1408

Във връзка с наложените мерки относно коронавирус,Ви уведомявам че в маг.Лидъл не се спазват разпоредбите- в магазина се влиза свободно има струпване на хора, от касите работят само 2, хората чакат дълго при обслужване.

Статус:  В процес

Сигнал №1407

Начало
27.03.2020
ID:
1407

На спирката срещу градската градина има паднали парчета от сграда !!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1406

Начало
25.03.2020
ID:
1406

Изоставени няколко автомобила без регистрационни табели отдясно на булеварда посока Силистра.

Статус:  В процес

Сигнал №1405

Начало
25.03.2020
ID:
1405

Изоставен лек автомобил Фолксваген Пасат сив седан със спукани гуми БЕЗ РЕГИСТРАЦИОННИ ТАБЕЛИ на улицата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1404

Начало
25.03.2020
ID:
1404

Изоставен лек автомобил без регистрационни табели върху тревни площи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител