Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Опасни дървета

Начало
08.08.2023
ID:
2235

Уважаеми Дами и Господа!Във вътрешния двор на ДКЦ 1-Добрич ЕООД има борови дървета, които са много високи и с много изсъхнали клони, които биха били опасни.При последната буря от 06.08.2023 г. на едно от дърветата има счупен клон, който се държи единствено от останалите клони. Оградили сме със сигнална лента и надпис да не се ползват прилежащите пейки именно с оглед на безопасност.Имаме нужда от съдействие и вземане на необходимите мерки за обезопасяване на дърветата. С уважение,

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Клони счупени в двор на училище

Начало
07.08.2023
ID:
2230

Клони счупени в двор на училището

Статус:  В процес

Паднало дърво в междублоковото пространство по улица Кирил и Методий (28-30)

Начало
06.08.2023
ID:
2229

Паднало дърво,нужно е отстраняване,опасност от още клони да паднат

Статус:  В процес

Опасно висящи клони от дърво

Начало
10.07.2023
ID:
2170

Липа която се намира на тротоата Клоните и са силно надвиснали пред входната врата . Освенм това корените и рушат тротоара и пътното платно на улицата

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паднало дърво- ОРЕХ

Начало
05.07.2023
ID:
2163

През 2022год Енерго про извърши резитба на клони на дървета пречещи на жиците, но резитбата беше така направена, че дървото да падне (прилагам снимки)! При въпрос от наша страна (ореха е пред имота ми) защо осакатяват по този начин дървото не виждат ли,че така ще падне в имота ми, те ми отговориха, че не е тяхна работа нито да си почистят нито дали и къде ще падне дървото. Посъветваха ни да заливаме ствола на дървото с нафта- така щяло да изсъхне! На 2.07.2023 ореха е отрупан с ядки и листа и при проливния дъжд той падна на стара сграда в имота ми! Въпроса ми от тук натам кой ще се занимава с дървото, кой ще почисти и изреже, чия е отговорността,че защитено дърво падна? Какво трябва да правим ние с падналото дърво в нашия имот?

Статус:  В процес

Опасни дървета по ул. "Екзарх Йосиф"

Начало
29.06.2023
ID:
2151

Във връзка с падналото дърво на 27.06.2023г. върху входа на офис по ул."Екзарх Йосиф", моля да бъдат предприети спешни действия по окастряне на другите дървета (3 бр.) по улицата, които също представляват опасност за живущите и преминаващите в района. Предвид факта, че тази улица е доста оживена през деня, е цяло чудо, че нямаше пострадали, и най вече, че с детето в колата минахме 5 мин. преди дървото да падне. Моля да бъдат взети своевременни мерки за осигуряване безопасността на живущите и преминаващите в района, преди да е паднало следващото дърво. Благодаря Ви предварително за проявеното разбиране и съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2066

Начало
02.05.2022
ID:
2066

Дърветата са с близост до блока и много от клоните попадат в терасите на живущите в блок 9.Част от клоните са изсъхнали .Нужно е да бъдат окастрени клоните.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2017

Начало
29.11.2021
ID:
2017

Изсъхнало дърво което е подпряно на олука на трафопоста, вероятността да падне всеки момент е много голяма, защото се мърда. Моля за вашето внимание. Ще падне върху някого ще стане по голяма бела.

Статус:  В процес

Сигнал №2011

Начало
18.11.2021
ID:
2011

Табло за обяви - метално, жълто на цвят, с изгнила основа, клатещо се, опасност от падане, възможен инцидент. Намира се пред тото пункта на квартал Добротица, близо до стоянката на такситата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1904

Начало
28.05.2021
ID:
1904

ИЗСЪХНАЛА ЧАСТ ОТ УЛИЧНО ДЪРВО ,ЗАСТРАШАВАЩО ЖИВОТА НА МИНАВАЩИТЕ И ЖИВЕЕЩИ ТАМ ХОРА.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител