Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №47

Начало
06.10.2016
ID:
47

Пропаднала настилка точно пред входа на данъчното!!! От година на година става все по-зле, и е изумително как на никого не му пука, въпреки че там на ден минават ХИЛЯДИ граждани и държавни служители. Г-х Кмете, Вие явно не минавате оттам? УНИКАЛНА ДЪРЖАВА, УНИКАЛНА ОБЩИНА!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №42

Начало
06.10.2016
ID:
42

Точно в завоя, мостът е пропаднал ОТ ГОДИНИ и тротоар буквално липсва. Нужни са паркур умения за да се преодолее трасето! А дневно оттам минава маса народ. На самото платно пък вече асфалта поддава и шахтите изпъкват. Понякога се чудя защо АПИ изобщо съществува, след като контролът в гр. Добрич е минимален? (да не казвам че хич го няма...)

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител