Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Оформяне на декоративна растителност, собственост на община Добрич

Начало
26.03.2024
ID:
3017

Прорастнали декоративин храсти пред блоковото простронство на блок "Урал". Моля да се изрежат на височина 1,50 м., т.к. няма видимост.

Статус:  В процес

Здравейте.Възможно ли е да се направи прочистка на участъка ,между бл.2 бл.53и бл1 на Албенска Добротица всичко е бутрясало а между дърветата се образува мини сметище.

Начало
19.03.2024
ID:
3007

На вниманието на общинарите.Моля да бъде направена прочистка на парцела който се намира между бл.2,бл.53,бл.1 на Албенска Добротица.Всичко е бутрясало и даже между дърветата се образува мини сметище.Скоро беше направена прочистка до детската градина и трафопоста,но този парцел беше пропуснат.Благодаря.Надявам се че,скоро ще вземете мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бях нападнат от 2 кучета

Начало
18.03.2024
ID:
3001

На 18.03.2024 сутринта бях нападнат от 2 големи кучета докато излизах от гараж и паркинга на бл. 5 управляващ велосипед. Въпросните кучета бяха легнали на поляната до вх. А, и ме подгониха, по ул. Орфей , опитвайки се да им избягам трябваше да свия в централната част на пътя където автомобил светло син автомобил Форд нямаше как да свие повече и мина опасно близо до мен. Всичко това създаде живото застрашаваща ситуация за мен: да бъда нахапан от въпросните кучета, да ме съборят от велосипеда, или да се блъсна челно в горе упоменатия автомобил. Целия инцидент беше заснет с 2 камери предна и задна намиращи се на велосипеда и при желание от вас можете да го погледнете на: https://youtu.be/IRSKWSdEaSM https://youtu.be/fNXSgkc8E0c

Статус:  В процес

Проверка на ограда

Начало
18.03.2024
ID:
3000

Построена ограда с бариера на посоченото място върху картата, оградата минава изцяло и през тротоарна площ и по КК - улица, които се водят на Общината. Моля за проверка по случая.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни дървета, жива стена пред прозорците на жилището ми

Начало
17.03.2024
ID:
2998

Съседът ми от 3-я етаж, над мен: /аз съм на първия/ засади големи дървета- тисове, които са над 2 метра на 1,5 м. от терасата ми и прозорците на жилището ми, така че в къщи не влиза никаква светлина. Имам вече мухъл по стените и в шкафовете. Моля за премахването на тази жива стена! Моля за ваша проверка и съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Счупен капак на шахта на тротоар

Начало
12.03.2024
ID:
2986

На тротоара на ул. "Генерал Манзей" №30 е счупен капак на шахта и има опасност някой да падне вътре. Шахтата вероятно е на мобилен оператор и очаквам да препратите сигнала ми към него.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Системно неспазване на расписание на автобус#10

Начало
11.03.2024
ID:
2985

Здравейте!Искам да подам сигнал за ваши служители от Градски транспорт(шофьори)който редовно не спазват разписанието на автобус #10 .По разсписание автобусът трябва да тръгне от първа спирка в кв.Рилци(посока "Рилски блокове")в 18.25,в 18 .20 на 11.03.2024г с дъщеря ми бяхме на последна спирка-бившият Старчески дом и автобусът беше минал.По късно същият ден,дъщеря ми чака автобус #10 на спирката срещу "Лятното кино" в 20.06,шьофьорът я подминава без да спре.Многократно съм подавал сигнали във Фейсбук страницата на Градски транспорт,както и други мой съграждани,но без никакъв резултат.Квартал "Рилци"е най отдалеченият квартал на Добрич,и непрофисионалното отношение на вашите служители причиняват много неудобства .

Статус:  В процес

Дървета за рязане

Начало
11.03.2024
ID:
2983

На улица Орфей 3, пред вход А има 2 огромни липи на над 50години. Моля, някой да вземе адекватни мерки и да ги отреже, защото всяка седмица падат клони, които застрашават живущите и пешеходците, които минават по тротоара. За 5път поне подавам сигнал, моля някой да се погрижи адекватно за тези дървета преди да е станал някой фатален инцидент. Да не говорим,че на 2 пъти падат клони върху моята кола. Нужно ли е да осъдя общината, за да се вземат мерки?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Агресивно куче

Начало
11.03.2024
ID:
2981

Бездомно, немаркирано опасно и агресивно куче. Вчера 10.03.2024 около 7.50 часа сутринта, нападна кучето ми докато го разхождах на каишка.

Статус:  В процес

Начупена спирка

Начало
10.03.2024
ID:
2980

Моля, вземете под внимание тази опасна спирка 66. Не е единствената в това състояние. Сложете камери и вземете по-сериозни мерки. Благодаря!

Статус:  В процес