Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

не работещо осветление

Начало
02.01.2024
ID:
2787

отново не работи уличното осветление на ул .гривица

Статус:  В процес

Неработещи улично осветление.

Начало
29.12.2023
ID:
2784

По улица Катюша, вече не светят три улични крушки. Участъка от номер 2 до номер 14 е тъмен по цялата улица. Подадох сигнал преди 2 месеца за едната крушка, която не работеше, все още не е отстранен. Вече не светят 3 крушки. Моля за реакция от страна на общината.

Статус:  В процес

Втори опит

Начало
28.12.2023
ID:
2782

Здравейте, Преди две седмици помолих да поправите улична лампа , която не свети . На кръстовището на ул.Ген.Колев и ул Захари Стоянов , гр.ДОБРИЧ. По коледа стават чудеса и съм сигурен , че ще намерите време и ресурс за да бъде поправена несветещата улична лампа. Може и джуджетата на Дядо Коледа да изпратите , а и Снежанка също може да помогне. Свтли празници и една по-добра и мирна 2024г.

Статус:  В процес

не работещо осветление

Начало
26.12.2023
ID:
2774

Здравейте , Не работи уличното осветление на улица Гривица от 4-5 дни .

Статус:  В процес

Улично осветление Бойчо Огнянов 77

Начало
23.12.2023
ID:
2771

Г-н кмете, вярвате ли че по Коледа стават чудеса. Ние не вярваме. За пореден път подавам сигнал за неработеща лампа на уличен стълб намиращ се на паркинга ул. Орфей 1 точно срещу номер 77 на ул. Бойчо Огнянов

Статус:  В процес

Неработещо осветление

Начало
20.12.2023
ID:
2759

От няколко седмици забелязвам, че осветлението в парк "Свети Георги" в отсечката между бул. "25-ти Септември" и входа на заведение Green palace не работи.

Статус:  В процес

неработеща улична лампа

Начало
19.12.2023
ID:
2758

Зад магазина на Казаков има улична лампа, която не работи още от времето, когато бяха снежните бури.Тази лампа е единственото осветление вечер за къщите, които са в непосредствена близост до нея. Моля да бъде въведена в изправност!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липса на осветление

Начало
17.12.2023
ID:
2750

За пореден път подавам сигнал. На улица Иван Кършовски след номер 19 не работи уличното осветление. 5 последователни лампи не светят от МЕСЕЦИ!!!

Статус:  В процес

Улична лампа

Начало
17.12.2023
ID:
2746

Здравейте! От 2 седмици не свети уличната лампа на ул. Гвардейска 9. Моля за съдействие това да се промени.

Статус:  В процес