Сигнали в Добрич днес

В процес 1037 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №14

Начало
11.08.2016
ID:
14

Баскетболните кошове на обновената наскоро спортна площадка са за пореден път счупени. Този път обаче единият от тях е много опасен за здравето на играещите там деца. МНОГО МОЛЯ, ако все пак някой реши отново да ги ремонтира, този път да бъдат закупени кошове със здрава конструкция и монтирани на стандартната височина (3,05 м.), за да бъдат избегнати забивки от повечето квартални тийнейджъри, което води до тяхното счупване. Ако ли не, Върнете стария кош, който беше здрав и издържа повече от 15 г

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №13

Начало
11.08.2016
ID:
13

Наново ремонтираният нов баскетболен кош отново е счупен, но е опасен за децат аи животът им!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител