Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Междублоково пространство

Начало
31.08.2023
ID:
2318

Състоянието на паркинга пред блока се влошава, всяка година дупките стават по-дълбоки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нарушена пътна настилка на паркинга пред блок на ул. "Димитър Ковачев" 3

Начало
31.08.2023
ID:
2317

Град Добрич, ул. "Димитър Ковачев" 3, паркинга на блока. Паркинга пред блока е с нарушена настилка, като лунен пейзаж. Лятно време е прах, есен и пролет – кал, локви, мръсотия, просто няма откъде да минеш. А пък за зимата да не говорим! Моля, да направите необходимото за възстановяване на пътната настилка!

Статус:  В процес

Асфалтиране

Начало
23.08.2023
ID:
2288

Ако е възможно да съдействате за асфалтирането на 1 блок на Игликите както е пред другите квартали, защото дупките са станали огромни и няма откъде да минават колите и да се паркира

Статус:  В процес

Опасна дупка

Начало
18.08.2023
ID:
2271

В следствие на авария на водопровода беше разкопана дупка ,отстраниха аварията но не заровиха дупката която е 2 метра широка 2 метра дълга и към 2 метра дълбока .Въпрос на време е някой да падне в нея . на адрес Бойчо Огнянов 30

Статус:  В процес

Камъни на пътно платно

Начало
16.08.2023
ID:
2263

На кръстовището между ул Димитър Ковачев и улица Христо Ботев на светофарите има разпръснати много камъни.Моля да се почисти- много е опасно и за пешеходци и за автомобилите

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасни дупки

Начало
16.08.2023
ID:
2262

По цялата улица "Вардар" има огромни опасни дупки, които не само затрудняват, но и пречат на движението като го правят опасно за участниците в пътната обстановка (пешеходци и шофьори). От повече от година дупките неспирно се разрастват без да се предприемат никакви мерки! Създават се условия за тежки ПТП-та както и правят невъзможно спазването на пътнитвще знаци, понеже при влизане в една от дупките с кола излизането от дупката води до накъсване на гуми!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

опасна улична дупка

Начало
02.08.2023
ID:
2215

Здравейте от около месец има огромна улична дупка по основна улица Строител , бл.72 и 73 , която граждани се опитват да обозначат за да няма инциденти.Моля за вземане на мерки и отстраняване на проблема. В началото на същата улица която е основна за излизане от квартала има участък който е оставен неасфалтиран още след ремонтните дейности и затруднява излизането от квартала на автомобили и автобуси.

Статус:  В процес

тротоарна голяма дупка

Начало
02.08.2023
ID:
2214

В следствие на авария на водопровода беше разкопана дупка ,отстраниха аварията но не заровиха дупката която е 2 метра широка 2 метра дълга и към 2 метра дълбока .Въпрос на време е някой да падне в нея .

Статус:  В процес

сигнал

Начало
01.08.2023
ID:
2211

на кръстовището на ул. "Ген. Гурко" с ул. "Вардар" има две големи дупки на асфалта, които силно затрудняват движението на ППС и са предпоставка за ПТП

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасна шахта

Начало
21.07.2023
ID:
2188

Пред жилищна кооперация на ул. Б. Б Огнянов 3 има опасна шахта .

Статус:  В процес