Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №2076

Начало
26.05.2022
ID:
2076

От къде да се премине?

Статус:  В процес

Сигнал №2075

Начало
26.05.2022
ID:
2075

По две на тротоара,пореден сигнал

Статус:  В процес

Сигнал №2074

Начало
18.05.2022
ID:
2074

Отново?!?! Тази сутрин вече са и двете гарирани на тротоара, идната седмица ще запиша час за среща с кмета,не се вземат мерки, през ден ви изпращам снимки, каква е вашата реакция?

Статус:  В процес

Сигнал №2073

Начало
15.05.2022
ID:
2073

Съревнование кой да паркира на тротоара пръв,очакваме реакция и съответните действия!

Статус:  В процес

Сигнал №2060

Начало
18.04.2022
ID:
2060

Изоставен автомобил и неправилно паркиран. Автомобилът е паркиран в тревните площи и изоставен от близо 2 годни никой не го посещава и използва. Моля да го премахнете от там.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2052

Начало
14.03.2022
ID:
2052

Здравейте. Искам да съобщя за неправилно паркиране Има постоянно коли по тротоара също така и спрени срещу движението автомобили. Улицата е много тясна и се намира до детска градина. Постоянно има предпоставки за ПТП. Видях планове, че от 2023 ще минава дори и няколко автобуса по нея. Няма ли как тротоарите да се направят с колчета и самата улица дори да е забранена за паркиране. Много е тясна улицата и много много натоварена. Или поне да се наложат малко глоби. Ще помоля за съдействие

Статус:  В процес

Сигнал №1969

Начало
26.08.2021
ID:
1969

Кола паркирана на тротоара точно пред входната врата на жилищния блок! Вземете мерки защото това е ежедневие и скоро сигурно ще започнат саморазправите! Многобройни са и паркираните коли в зелените площи около блоковете.

Статус:  В процес

Сигнал №1901

Начало
27.05.2021
ID:
1901

Непозната кола с рег. ВР4901СХ е блокирала входа на три гаража, при което същите не могат да се използват от собствениците си.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1815

Начало
10.03.2021
ID:
1815

Автобусна спирка. 10.03.2021г. - 11:50ч.

Статус:  В процес

Сигнал №1769

Начало
02.02.2021
ID:
1769

От края на месец ноември 2020 година е паркиран неправилно лек автомобил Фолксваген Поло ТХ1956АМ по ул. Кирил и Методий 7 . Ограничава видимостта при излизане на живущите от двора, заема парко място през натоварената с движение работна седмица. Видимо автомобила не е каран - местен.

Статус:  В процес