Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1597

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1190

Начало
10.12.2019
ID:
1190

Адресът, който се изписва при маркиране на мястото, не е адекватен. Маркираното място е м-ст Гаази Баба Главен път. На посоченото място има постоянен теч на фекални води. Образува се огромна смърдяща локва, а през зимата ледена пързалка.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1093

Начало
07.10.2019
ID:
1093

Огромен проблем с канализацията. Всички шахти са запушени на бл. 24 вх. А. Пълни мази с фекалии на новия саниран 24 блок вход А. Извират фекалии. Много разговори с ВИК. Установиха пропаднали тръби за канализации по ул. Теменуга. Вече 4 дни никой не идва да копае и отстрани проблема. Фекалиите се оттичаха в училище Любен Каравелов. Огромна смрад и неизползваеми избени помещения. Жалко за санирането. Молим за съдействие.

Статус:  В процес

Сигнал №1089

Начало
03.10.2019
ID:
1089

Отново тече вода, от ВиК не реагират.От пет години само се ремонтира частично и след един месец започва пак теч на вода която се стича до Суха река, а идва зима и естествено водата замръзва и хоп, катастрофа, кой е виновен , естествено водача ( несъобразена скорост). Моля включете го за трайно и качествено ремонтиране.

Статус:  В процес

Сигнал №1088

Начало
03.10.2019
ID:
1088

От 16 дни тече вода, подал съм 3 сигнала във В и К. Никой не идва да оправи теча, напълниха се мазите на къщите с вода.

Статус:  В процес

Сигнал №1087

Начало
03.10.2019
ID:
1087

От 20 дни тече вода. Три пъти подавам сигнал за авария на дежурния телефон на В и К, но ремонт не се извършва. 03.10.2019

Статус:  В процес

Сигнал №1068

Начало
24.09.2019
ID:
1068

Здравейте , От 3 седмици има теч на вода сигнализирал съм ВиК ,но никаква реакция от тяхна страна

Статус:  В процес

Сигнал №1063

Начало
20.09.2019
ID:
1063

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1043

Начало
06.09.2019
ID:
1043

От миналата седмица мазите ни се пълнят с вода от теч на тръба. След няколко обаждания във вик Добрич, ни отговоруха че трябва да се обърнем към вас, тъй като проблема не е при тях. Топката се прехвърля от вик към вас и обратно, а проблема си остава за нас, вече повече от седмица!

Статус:  В процес

Сигнал №1042

Начало
06.09.2019
ID:
1042

Теч на вода

Статус:  В процес

Сигнал №1032

Начало
29.08.2019
ID:
1032

От 1 седмица от шахтата пред вх.Б на 32 блок извира вода и всичката се изтича във детската градина ,мирише ужасно и мазите от този вход са вече пълни със вода.От Вик казаха,че не им работели машините..... !

Статус:  В процес