Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Изоставен автомобил- трети опит

Начало
26.03.2024
ID:
3020

Здравейте за трети път. Пиша пак във връзка с едно изоставено Пежо с номер ТХ4388АК на паркинга пред блока на Христо Смирненски 9. През януари получих отговор, че се очаква заповед на кмета за принудително преместване, днес е 26.03, а колата още си седи и пречи. Моля Общината все пак да си свърши работата и да я премести. Благодаря!

Статус:  В процес

Счупен / Липсващ капак на шахта

Начало
26.03.2024
ID:
3018

Единия от капаците е счупен, а друг липсва. Отваря се огромна дупка, която е опасна за автомобилите и пресичащите пешеходци. Освен това цялото платно е в големи дупки виждащи се от снимките. Благодаря предварително!

Статус:  В процес

Оформяне на декоративна растителност, собственост на община Добрич

Начало
26.03.2024
ID:
3017

Прорастнали декоративин храсти пред блоковото простронство на блок "Урал". Моля да се изрежат на височина 1,50 м., т.к. няма видимост.

Статус:  В процес

Паркинг/платено паркиране/бариера

Начало
25.03.2024
ID:
3015

Здравейте, запитването ми е свързано с паркирането на колите на живущите от целият блок по ул. Княз Дондуков 2, входове А, Б и В. За 3-те входа с над 40 апартамента плюс над 10 обекта с различна търговска дейност към приземния етаж на целият блок разполагаме с 12 гаража + в най-добрия случай 10 парко места, физически е невъзможно живущите да паркираме където и да е около блока. "паркинга" за койото пиша се намира зад блока на ул. Княз Дондуков 2 по точно зад вход Б и В. Бариера ли да сложим или можем да си заплатим за паркоместа? Към кого да се обърнем за съдействие? Често влизаме в саморазправа за паркираните коли, често колите ни са надрани или ударени от всеки, който паркира на този паркинг НЕживущ в сградата. Моля за съдействие. Благодаря.

Статус:  В процес

ремонт на улица

Начало
23.03.2024
ID:
3013

кога ще бъде ремонтирано уличното платно в участъка ул. Христо Ботев номера 5-13

Статус:  В процес

Непочистени контейнери за отпадаци

Начало
21.03.2024
ID:
3012

Би трябвало контейнерите да се почистват ежедневни. До сега се почистваха 2 пъти седмично и беше приемливо От известно време се почистват незнайни как но не и регулярно Безмислено е да се правят кампании за почистване а общината да ни зарива в такива Кафе бихме могли да видим графика за сметоизвозване ?

Статус:  В процес

преместване на контейнери за смет и зелени отпадъци

Начало
19.03.2024
ID:
3005

Здравейте, настоявам за преместване на контейнерите за смет и зелени отпадъци поради нередоното им извозване и образуването на мирко сметище в центъра на квартала. Смятам че не е редно мястото им да е точно там.

Статус:  В процес

Осветление

Начало
18.03.2024
ID:
3003

На Дружба 4 уличното осветление е крайно некачествено и не се осветяват алеите. Моля да вземете мерки в най-кратки срокове! Оставам на разположение

Статус:  В процес

Дупки!

Начало
18.03.2024
ID:
3002

Целия жилищен комплекс Дружба 4 е осеян в дупки!!!! + Нова огромна дупка след ремонт на ВиК! Моля ви да вземете мерки и да се ремонтират в най-кратки срокове Оставка на разположение!

Статус:  В процес

Бях нападнат от 2 кучета

Начало
18.03.2024
ID:
3001

На 18.03.2024 сутринта бях нападнат от 2 големи кучета докато излизах от гараж и паркинга на бл. 5 управляващ велосипед. Въпросните кучета бяха легнали на поляната до вх. А, и ме подгониха, по ул. Орфей , опитвайки се да им избягам трябваше да свия в централната част на пътя където автомобил светло син автомобил Форд нямаше как да свие повече и мина опасно близо до мен. Всичко това създаде живото застрашаваща ситуация за мен: да бъда нахапан от въпросните кучета, да ме съборят от велосипеда, или да се блъсна челно в горе упоменатия автомобил. Целия инцидент беше заснет с 2 камери предна и задна намиращи се на велосипеда и при желание от вас можете да го погледнете на: https://youtu.be/IRSKWSdEaSM https://youtu.be/fNXSgkc8E0c

Статус:  В процес