Сигнали в Добрич днес

В процес 1037 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Пропаднал асфалт

Начало
13.03.2024
ID:
2992

Здравейте, на посоченото място е пропаднал асфалта точно до шахтата и създава трудност при преминаване. Моля за реакция!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 2 потребителя

Нерегламентирано сметище опасност от зараза.Котешка колония ,която се поддържа видно от човешки индивид

Начало
12.03.2024
ID:
2989

Нерегламентирано сметище,което е направено със цел да се размножават котки от някого.Същото е направено под една от терасите на блока.Страхотна воня и шум.ДЕНОНОЩНО.Това също е предпоставка за започване на зараза.Играят доста деца около блока,ходят да се врът при котките.Моля вземете мерки,незабавно.Благодаря.Имам и снимки,но не мога да ги кача.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Състояние на улица

Начало
12.03.2024
ID:
2987

От повече от 15 год. цялата улица е с нарушена асфалтова покривка. Многократно живущите сме отправяли запитвания и винаги отговора на служителите от общината е бил, че се чака реализирането на "водния цикъл". Очевидно това няма да се случи в обозримо бъдеще, но в момента улицата е цялата в огромни и дълбоки дупки една до друга. Изключително трудно е преминаването на автомобили, защото дупките са много дълбоки и на цялата ширина на улицата. Друг сериозен проблем е, че след честите ремонти на ВиК, никога не асфалтират. При дъждовно време цялата улица, от тротоар до тротоар се наводнява. По тази улица се стига и до ЦДГ 27.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Счупен капак на шахта на тротоар

Начало
12.03.2024
ID:
2986

На тротоара на ул. "Генерал Манзей" №30 е счупен капак на шахта и има опасност някой да падне вътре. Шахтата вероятно е на мобилен оператор и очаквам да препратите сигнала ми към него.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дървета за рязане

Начало
11.03.2024
ID:
2983

На улица Орфей 3, пред вход А има 2 огромни липи на над 50години. Моля, някой да вземе адекватни мерки и да ги отреже, защото всяка седмица падат клони, които застрашават живущите и пешеходците, които минават по тротоара. За 5път поне подавам сигнал, моля някой да се погрижи адекватно за тези дървета преди да е станал някой фатален инцидент. Да не говорим,че на 2 пъти падат клони върху моята кола. Нужно ли е да осъдя общината, за да се вземат мерки?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

мини сметище причинено от шофьорите на градски транспорт

Начало
09.03.2024
ID:
2977

На обращалото на АПК липсва химическа тоалетна. Шофьорите вършат физиологичните си нужди между дърветата. Липсват кошчета за отпадъци, шофьорите изхвърлят боклуците си директно на земята. Оформило се е едно доста неприятно сметище. Моля поставете химически тоалетни и контейнери за отпадъци!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изоставен автомобил

Начало
09.03.2024
ID:
2972

Здравейте, Пред гаражите на Дружба 3 бл.41 има изоставен автомобил Фолксваген ТХ4976АК, който не е преместван поне от 5 месеца, което си личи по боклуците под и около него. Пречи на движението и на гаражите. Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Три години битка с климатик

Начало
04.03.2024
ID:
2967

До , Главният архитект на град Добрич.Вече три години водим битка с климатик на Пощенска банка, който е монтиран точно под спалнята ни и ни създава дискомфорт със бучене и вибрации.Днес 4.03, почивен ден, климатика работи Денонощно и ни лишава от необходимата ни почивка.Силно се надявам,че в този град има институции, които могат да накарат банката,от осем климатика,да премести единствения, който пречи на спокойствието на живущите над него.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

нарушаване на общественият ред

Начало
03.03.2024
ID:
2964

нарушаване на общественият ред със музика която думти силно до 0 часа и 30 минути след полунощ всяка вечер и не може да се спи чува се чак във моята стая във къщи обърнете внимание не се търпи вече

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна улица

Начало
02.03.2024
ID:
2963

Здравейте, Централна улица в пешеходната зона на Добрич е много опасна. Моля да се предприеме действия по отстраняване на повредите.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител