Списък с всички подадени сигнали в община Добрич
Филтър за сигнали
Спряна линия от Дунав/Приказките
30.01.2025
4156
Защо е спряна линията от Дунав/ Приказките за Хиподрума/Простор? Как и с кой номер ще се придвижим до там, ми кажете??? Родителите сме на работа, децата хубаво преди си пътуваха от Дунав до Простор стадиона на тренировка! Кой номер автобус минава от там, ако изобщо минава???
Храна в млечна кухня Добрич
29.01.2025
4154
Здравейте , пиша отново във връзка с храната ,предлагана от млечна кухня Добрич. След вдигането на цената от 2 на 3,50 лв , консистенцията й е още по-лоша. В смисъл ,че всички части от дневното меню са течни като супа . След разговор по телефона с млечната кухня ,преди два месеца ,започнаха да сгъстяват супите с брашно . Това ли е най- подходящия начин ? Един кг моркови или картофи е на същата ,даже по-ниска цена от брашното . Освен това да се взема по 1 лв доставка за всяко меню го няма никъде ,освен в Добрич. Три менюта на ден - три такси. Родителите ли трябва да финансираме изцяло разходите на общинската кухня? Поръчвам вече основно от Вип бебе Варна - там вземат само една такса за доставка ,независимо от броя менюта , а за консистенцията и съставките няма място за сравнение .
Градски транспорт
27.01.2025
4147
Днес пътувах с автобусна линия номер 4, която пристига на Балик, спирка "Пазара" в 16:20 часа. Крайната ми спирка беше "Шуменски университет", като натиснах бутона още преди наглият шофьор да завие към спирката. Не стига, че не спря на спирката, ами и беше ужасно груб, когато го попитах точно до същата спирка защо не спря. Разкрещя ми се, да сме се научили да натискаме бутона, отговорих му, че го направих, а той продължаваше да ми крещи. И спря чак на следващата спирка, а бързах да си взема детето от училище. Моля предприемете някакви мерки.
Нерегламентираба табела
24.01.2025
4143
Пред магазин за дрехи, находящ се в гр.Добрич бул.25-ти Септември Финансово Търговски Център е поставена станична рекламна табела, която пречи за свободното преминаване по центалната пешеходна част. Моля да се вземат мерки!
Начупени прозорци в СОУ"Дора Габе"
24.01.2025
4140
В бившето СОУ"Дора Габе" - на трети и четвърти етаж има много начупени стъкла- 38 броя. Класните стаи са убежище на много гълаби. А какво ли е състоянието на паркета в стаите, след снеговалежи и дъждове ??? МОЛЯ, за адекватно стопанисване на ОБЩИНСКАТА СОБСТВЕНОСТ !
Изгоряла кофа
24.01.2025
4139
Изгоряла кофа за боклук
Несинхронизиран светофар
23.01.2025
4135
Няма никаква синхронизация на светофарната уредба на това кръстовище спрямо светофара до Военните гробища. Предлагам зеления сигнал да е с 15 секунди закъснение спрямо сегашното положение. В момента се създават предпоставки за ПТП, заради бързането да не се изпусне зеления сигнал
БЕЗДОМНИ КУЧЕТА
22.01.2025
4133
Г-н Кмете, имам дете на 11 години, което от месеци не може да се прибере спокойно от училище заради безстопанствени 4 кучета в района на ул. "Хан Аспарух" 17и насрещната кооперация. В района между улиците:" В. Петлешков", "Хан Аспарух", "Добричка епопея" кръговото до блок"Албена" 3 обикновено са тези кучета. Денонощен лаят по хора и коли. През деня се спускат и на хора. Вземете незабавно мерки за решаване на проблема. Нека съответните служби за решаване на проблема да вземат мерки. Не търпи отлагане!
Непроходим тротоар
17.01.2025
4124
От повече от 2 месеца на тротоара има поставено скеле на новостроящ се магазин "ЕРК",което прави тротоара непроходим.На тротоара срещу "Боряна"46,същите строители са изсипали купчина пясък,която също възпрепятства използването на тротоара.
Окастрене на липа
10.01.2025
4107
Здравейте! Моля да изпратите екип да окастри липата пред блок 26 вход Б. Благодаря Ви предварително!