Списък с всички подадени сигнали в община Добрич
Филтър за сигнали
Бездомни кучета около младежки дом
08.01.2025
4098
Здравейте. От няколко месеца около младежки дом и пицария Уно обикалят глутница кучета(4големи кучета), който са агресивни и нападат случайни миновачи. Моля за съдействие.
Вземане на мерки
07.01.2025
4087
Драги ми общинари , според Вас редно ли е да има лежащи хора на място , където минават и работят хора ?! Прилагам снимки от 6 часа сутринта в централната част на града срещу стоматологията . Пълно безобразие всекидневно боклуци , спящи и пияни хора и т.н . Това не е тоалетна нито сметище и хората не са длъжни да чистят мизерии и да заварват спящи хора до работното им място . Моля да сигнализирате правилните органи и да се вземат адекватни мерки защото наистина не е приятно .
Транспорт
07.01.2025
4086
Защо не са включени автобуси 10 и 10 А в traffic.dobrich.bg ? Няма информация за тях на информационните табла.
Паркомясто
06.01.2025
4084
Има автомобили които ме се мърдат с години, и пречат за паркирането. Както и такива които собственици не живеят в този блок. Автомобил без регистрационен номер.(тук не е автосалон).
Системно нарушаване на обществения ред !
05.01.2025
4081
Системно нарушаване на обществения ред ! Всяка вечер междо 20:00 ч и 04:00 ч ! Всяка седмица звъним на телефон 112 са нарушаване на обществения ред и спокойствието на живущите в района : слушане на много силна музика (буквално прозорците ни треперят) въртене на гуми ,дрифтове ,скандали и сбивания на младежите който се събират с автомобилите си на паркинга ,дишане на райски газ и пиене на алкохол ,оставят мръсотия и мизерия след себеси ,който всяка сутрин служителите на чистота чистят междо 6:30/07:00
Бездомно опасно куче
03.01.2025
4073
Здравейте, искам да подам сигнал за улично враждебно куче, което обитава района до трафопоста на ул. Сирма войвода , в непосредствена близост до новоизградената детска площадка от Общината. Съседи хранят въпросното куче и то живее в този район от месеци. За съжаление нямам негова снимка, то е кафяво-рижаво, едро, непородисто улично куче и при преминаването на кола и пешеходци се спуска, лае, ръмжи. Изключително недружелюбно и враждебно е. Големи хора се притесняват да минават от там и заобикалят, от долната улица, когато желаят да отидат до магазина. Малки деца ги е страх да минават от там, а не знам как ще посещават детската площадка или стадиона, които както казах са в непосредствена близост до кучето.
Ухапване от домашно куче изведено на разходка без наморник
02.01.2025
4067
В района срещу супермаркет "Томи" кв.Балик на 30/12/24 г.в19.50 бях нападната от куче без наморник и жестоко ухапан по левия крак.След падане на земята от болка кучето ме нападна отново разкъса ми дебело яке и на косъм се спасих от нещо по-сериозно.Питам какво щеше да се случи ако беше дете?Собственика видимо в нетрезво състояния неможа да се справи с него.Въпросът ми е-До кога ще се разхождат големи кучета в града без наморници?Това е безумие.24 години живях в чужбина невидях бездомни куче или домашно без наморник.Крайно време е да се наказва всеки който си позволява подобно нещо.Докато не се бръкне в джоба на българина както се казва-керванът ще си върви и кучетата ще лаят.Очаквам отговор,благодаря!
пропаднала шахта
02.01.2025
4066
Здравейте,пиша ви за пореден път относно опасна пропаднала шахта по улицата която е основна за живущите в бл.72 и бл.73 на кв.Строител.Там ежедневно има предпоставка за инциденти на преминаващите автомобили.Моля за съдействие.
Нарушаване на обществения ред
02.01.2025
4065
В района на скейт парка се употребяват различни видове пиратки и други гърмящи бомбички - често от малолетни и непълнолетни, които смущават всички разхождащи се в обществения парк, плашат деца и домашни любимци и принуждават хората да избягват разходките като цяло. Наблюдава се дали има полицейски патрул и се използва, че за опазването на обществения ред не се следи. Би било добре да се засили присъствието на патрул в района, който да осигури контрол над ситуацията и да се възстанови спокойната разходка в парка за всички.
Градски транспорт.
02.01.2025
4064
Моля за актуализиане на новите линии. В колко часа на коя спирка ще са. Хората са вече на работа и графика ни е нужен СПЕШНО