Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №432

Начало
21.03.2018
ID:
432

На кръстовището пред бившия обувен завод посока от ДКЦ-II към пожарната всяка сутрин между 08:00 и 09:00 редовно автомобили застанали в ленатата за завой наляво към ул. "Отец Паисий" преминават в нарушение правилата за движение направо. Това прави изключително впечатление за нагло погазване на законите и правилата, което бива вместо наказано възнаградено с преминаване по-напред от спазващите закона граждани. Тази безнаказаност води до лош промер и увеличаване на нарушенията.

Статус:  В процес

Сигнал №431

Начало
17.03.2018
ID:
431

Некачествено полагане на асфалт на кръстовището на ул. Любен Каравелов и ул. Иван Вазов - 17.03.2018/16:30 часа. Техниката на фирмата полагаща асфалт беше на 5 метра от мястото. Беше обърнато внимание на представител на фирмата с настояване да коригират нещата още повече че техниката е на същото място но това така и не бе направено (диалога между нас и коментарите му от рода на "Всички много знаете и все акъл давате.." няма да ги описвам!!!)

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №429

Начало
16.03.2018
ID:
429

Не съм сигурна как се прави,но нормално ли е да се асфалтира в този вид ?Притеснявам се,след 2 седмици да не се отворят дупки пак,поради не спазване на технологията.На снимките ясно се вижда колко много вода има

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №422

Начало
09.03.2018
ID:
422

След извършване на ремонт от Енерго-про тротоара пред къщата ми е калчище ! Аз ли да си купя чакъла или да очаквам включване от Енерго-Про ! Искаме да ние подредено и чисто, а в същото време никакво отношение ! Благодаря, надявам се скоро да получа отговор.

Статус:  В процес

Сигнал №418

Начало
08.03.2018
ID:
418

Обръщам се към Вас за това, че години наред в нашия вход се нарушава реда и спокойствието на съседите от г-жа Евдокия Енчева от ап. №1, която живее заедно със сина си Янко Димитров. Почти всяка вечер, след като употреби не малко количество алкохол, съседката от ап. № 1 - Евдокия Енчева започва да се надвиква със силната музика, която пуска. Блъска по мебелите и отправя „цветущи“ обиди към съседите и по-специално към съседите от ап. № 3 – сем. Антон и Иванка Вълчеви.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №416

Начало
05.03.2018
ID:
416

Контейнерите за разделно сметосъбиране, намиращи се: на пресечката на ул.Вардар и ул.Струма; между Вардар 30 и Вардар 32; между Вардар 1 и Струма 2 - повече от 20 дни са препълнени. Забавянето е честа практика през последните месеци.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №413

Начало
02.03.2018
ID:
413

Липсва правоъгълно парче от паметника на "Свети свети Кирил и Методий". Напречно под краката им се вижда лепилото на липсващия елемент. Прави грозно впечатление.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №412

Начало
02.03.2018
ID:
412

Непочистена от снега натоварена улица. Утре ще замръзне и няма да може да се почисти.

Статус:  В процес

Сигнал №408

Начало
28.02.2018
ID:
408

Непочистена е цялата улица, както и ул."Витоша", ул."П.Хитов" и района около МБАЛ.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №405

Начало
26.02.2018
ID:
405

Липсват няколко капака на канализацията.

Статус:  В процес