Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №400

Начало
20.02.2018
ID:
400

Добър ден . Разхождайки се оня ден се натъкнах на тази бариера . Искам са попитам дали е редно и законно . Да знам дали и аз да не си бучна някъде и аз една .

Статус:  В процес

Сигнал №384

Начало
06.02.2018
ID:
384

Улица " Разлог"- четни номера. Не е ремонтирана, нито асфалтирана 50 години. През всички предизборни кампании за кметски избори в годините на демокрацията сме получавали обещания за оправяне на улицата...за съжаление обещания, а не реални действия. Зимата е кал и непроходимост, лятото- двуметрови бурени,нашествия на змии, гущери и кърлежи. Двама съседи преболедуваха преди няколко години лаймска болест. Преди няколко години и местната телевизия снима и се възмущава, но...до там!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №374

Начало
02.02.2018
ID:
374

Непосредствено до този адрес, се чува шум и крясък от домашни птици (кокошки). Мисля, че е нередно да се отглеждат в градска среда, а и може да има опасност за зараза от птичи грип?!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №367

Начало
30.01.2018
ID:
367

Улица Поп Богомил е непочистена, вдига се много прах от преминаващите с превишена скорост автомобили и камиони. Предлагам да се направи така нареченият легнал полицай и пешеходна пътека до Пътнически превози, тъй като има заведение в което се хранят много работници, а пресичането е много рисковано. Моля да се обърне внимание на скоростта с която се движат превозните средства.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №360

Начало
25.01.2018
ID:
360

Мисля че това не е начин за направа на обратен насип.Ако беше в нивата да. Тази кал имизерия стой с дни по улицата. Ако беше Добричка фирма досега да беше отнесла акта.Кой ще чисти.Къде е контролът???

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №358

Начало
23.01.2018
ID:
358

Пред входове"В" и "Б" на жилищен блок по ул"Панайот Хитов "бл.33 има две огромни липи. Тези дървета са изключително големи и имат огромни клони.Достигат до 6 етаж. Молим да бъдат подкастрени - ако е възможно заедно с дърветата по ул"Еделвайс" , за които е отредена датата 24 и 25 .01 .2018г.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №357

Начало
22.01.2018
ID:
357

Спирката до дом-паметника "Й. Йовков" всяка сутрин е превърната в пушалня от учениците на ФСГ. Въпреки забележките, говоренето силно и пушене на цигари се е превърнало във всекидневен "ритуал". Свидетел съм на моменти, когато възрастни хора стоят прави, а никой от учениците не става.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №354

Начало
19.01.2018
ID:
354

Вече два дни нямаме вода на осмия етаж, а за този месец това е седми ден без капка вода.Това е за 19 дни от началото на годината.То не бяха развалени помпи, то не беше спиране на тока на помпените станции.Как да живеем без вода питам, това вече е гавра.А всеки месец си плащаме сметките.Безобразие.Тия са само за съд.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №352

Начало
17.01.2018
ID:
352

Дървета-липи по-високи от 6-ти етаж, пречат на живущите. При по силен вятър е възможно да счупят прозорците.На този етап пречат и на скелетата за саниране на блока.Молим да бъдат подрязани.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №350

Начало
17.01.2018
ID:
350

Опасна шахта на тротоара по ул. "Д-р Константин Стоилов". През няколко сгради от сградата на ПК "Наркооп Възход" - на същия тротоар. Отсреща - детска площадка. Реална опасност пешеходец да пропадне в шахтата и да пострада.

Статус:  В процес