Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №344

Начало
03.01.2018
ID:
344

синя алфа ромео с рег.номер ТХ3232СХ,стои пред входа от поне 10(десет) години без да я мърдат,ужасно прече.Моля вземете мерки!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №334

Начало
30.11.2017
ID:
334

Здравейте, между блок 60 и трансформатора копаха от ВИК септември месец за да търсят мръсен канал и полагат тръби. Заровиха рова с пръст без да преасвалтират паркинг пространството наново и вече месеци газим в калта. Кога ще си довършат работата и ще преасвалтират това пространство при положение че най-вероятно е било частна поръчка и е платено за преасвалтиране. Моля за незабавно съдействие!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №332

Начало
28.11.2017
ID:
332

Сигнализирам за опаснен отвор с диаметър 50см и дълбочина над 100 метра в който детето ми щеше да падне.На картата в сайта ви не може да бъде отбелязано, затова ви пиша GPS координати 43.620234, 27.790081 и прилагам линк от гугъл карти. https://www.google.bg/maps/dir/43.620234,+27.790081//@43.6202485,27.7900645,70m/data=!3m1!1e3!4m6!4m5!1m3!2m2!1d27.790081!2d43.620234!1m0. ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ ИЛИ ЩЕ ИЗПРАТЯ ДОЛНОТО ВИДЕО ДО ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА! https://www.youtube.com/watch?v=c6lfZLRq0IM

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №331

Начало
28.11.2017
ID:
331

Сигнализирам ви за опаснен отвор в земята с диаметър 50см и дълбочина над 100 метра в който детето ми щеше да падне. Намира се на полянка където се събираме на пикник а този отвор може би е останал от сондаж. На картата във вашия сайт не може да бъде отбелязано мястото, затова ви пиша GPS координати 43.620234, 27.790081 и прилагам линк от гугъл карти. https://www.google.bg/maps/dir/43.620234,+27.790081//@43.6202485,27.7900645,70m/data=!3m1!1e3!4m6!4m5!1m3!2m2!1d27.790081!2d43.620234!1m0.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №330

Начало
27.11.2017
ID:
330

На ул."Захари Стоянов" номер 45, пред първия гараж до ул."Марица", се е сформирала глутница от пет кучета. Моля да решите този проблем: кучетата да бъдат прибрани, а не да превземат местата предназначени за игра на деца- намират се точно до детска площадка, в непосредствена близост са до детска градина и училище. Моля направете необходимото, за да спрат тези практики: да се появяват внезапно нови глутници кучета. Редно е кучетата в града да са домашни и регистрирани.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №320

Начало
13.11.2017
ID:
320

В качеството си на потърпевш, сигнализирам за нерегламентирано събиране, съхранение и разкомплектоване на излезли от употреба МПС, извършвано от "Омега 3" ЕООД, на платното за движение и прилежащата му площ и извън законоустановената за тази дейност площадка, собственост на гореупоменатата фирма. Тази нерегламентирана дейност затруднява достъпа на работещи, клиенти и доставчици на останалите фирми в района. Създава се и предпоставка за замърсяване на околната среда. Моля за своевременн

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №315

Начало
06.11.2017
ID:
315

Искам да попитам имат ли разрешение собствениците на жилищния блок да преграждат мястото с тази ограда(бариера) за да не може друг да паркира там. И ако е така защо няма знак на съответната ограда(бариера) от общината?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №309

Начало
02.11.2017
ID:
309

Кога на ул.Генерал Столетов ще можем да живеем като нормални граждани т.е да имаме вода. Цяло лято поне 4 дни в седмицата няма вода.Преди месец 3 дни няма -помпи изгорели. Миналата седмица две денонощия без вода.Тая седмица вече трето денонощие няма вода, докато на съседната улица има авария. А в същия момент служители на ВИК обикалят по съседи да разпитват дали някой не крадял вода. За улиците да не говоря, че то по улица Столетов асфалт няма вече. Къде, в кой век живеем ?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №305

Начало
30.10.2017
ID:
305

Улица Генерал Георги Попов 5 Трябва да се подкастри дърво, защото руши частна собственост. Ако нямате възможност,аз ще го направя. Моля за вашето становище.

Статус:  В процес

Сигнал №304

Начало
28.10.2017
ID:
304

Здравейте,в момента температурата в болницата е под 16 градуса.Болните седят с якета ,лекари и сестри работят в нечовешки условия.Кой носи отговорност.Безобразие ще има ли санкции

Статус:  В процес