Сигнали в Добрич днес

В процес 1720 Приключени 2066

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Неправомерно заемане на длъжност.

Начало
21.12.2024
ID:
4034

Здравейте ,по повод конкурс за директор на ЦДГ 17 .Искам да подам сигнал ,че всички кандидати са запознати със случая.Че конкурса предварително се знае ,че въпросната госпожа Маринова ще си остане тя.Всичко е нагласено от Ваша страна.Госпожата навсякъде тръби че е новата директорка.Че всички вие 40 човека сте били на банкет в Мечока бен.Без да заплатите един лев.Един вид си заплаща работното място.Понеже сме още 3 кандидатки ще изчакаме официално да я назначите и ще подадем жалба към по висша институция.Като приложим и снимки от банкета ви.Ако наистина тя остане ще докажете ,че в България корупцията продължава.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Не светеща улична лампа

Начало
18.12.2024
ID:
4029

Уличното осветление на единия стълб до Детска градина Първи юни не работи. Къщата пред които се намира стълба, няма номер които мога да посоча, предполагам,че е № 9. https://maps.app.goo.gl/J7jb1VY2X4RffB9K7 Моля за съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
17.12.2024
ID:
4028

Пред блок 16 вх. Б в квартал "Балик", няма улично осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Проблем с улично осветление на ул. Горица 9-9 а

Начало
16.12.2024
ID:
4023

Здравейте, Повече от месец има проблем с уличното осветление на ул. Горица. Не работи осветлението на стълб разположен между номера 9 и 9 А. Моля, да бъде отстранен проблема , тъй като дъщеря ми е ученичка и вечер се страхува да се прибира от училище, поради тъмнината по улицата.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Осветление

Начало
16.12.2024
ID:
4021

Уличното осветление не свети на 2 и 3 път

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Казус в Кат Добрич

Начало
06.12.2024
ID:
4003

Отивам в кат Добрич след покупка на автомобил с всички необходими документи и до там.Колаъа има ГО валидна Преглед Винетка Договор за покупко продажба и ми заявяват че трябва да мина технотест че е дерегистриран в Кат по простата причина не е карана цяла календарна година .А всичко е платено и го доказвам с документи.

Статус:  В процес

Опасна пешеходна пътека

Начало
05.12.2024
ID:
4002

Опасна пешеходна пътека кв.Добротица към входа на Резиденцията.Масово колите не спират и не осигуряват предимство на пешеходците.Всеки ден сутрин и вечер минавам оттам.Бях ударена от кола на това място.В близост има училище и детска градина.Надявам се,че ще се намери адекватно решение на проблема.

Статус:  В процес

Градски транспорт

Начало
04.12.2024
ID:
4001

Днес след единадесет часов работен ден в 18 часа отидох на спирката пред ДГ№25.Беше 3 градуса,ръмеше.Чаках автобус №7 и след 8 минути го видях да се задава.Представете си огорчението ми,когато шофьорът мина с висока скорост край спирката и въобще не благоволи да спре,въпреки моя сигнал.Редовен пътник съм и товаа ми се е случвало идруг път.Моля да проверите кой е шофьорът на автобуса по линия 7,който тръгва в 18 часа от Промишлена зона изток и да си понесе санкцията.Както той бърза да се прибере у дома в края на работния ден,така и останалите имат такова желание.Искам да попитам също защо няма тримесечни и шестмесечни карти за градски транспорт за работещите,както има за ученици и пенсионери?Очаквам вашите отговори!

Статус:  В процес

Ремонт на ФСГ Васил Левски

Начало
04.12.2024
ID:
3999

По този начин е извършено полагането на изолация и мазилка на сградата на ФСГ Васил Левски. Това ли е правилният начин и кой е подписал документите по надзор и одобрение на извършените дейности.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Градски транспорт

Начало
04.12.2024
ID:
3997

Здравейте!Искам да подам сигнал за автобус на градския транспорт На 3.12.2024г., вторник, автобус 10А по линия кв.Рилци - Балик,не спря на спирка Пътно Строителство.На спирката чакаха 10 човека работещи в завод "Меджик Флейм",а автобуса мина без дори да намали. Сигнализирахме дежурния диспечер, който се свърза с шофьора на автобуса,според когото е спрял на първата спирка и е качил 1човек.Нека шофьора научи спирките!Моля, обърнете внимание,Пена въпросната спирка няма осветление и в тъмната част на денонощието не се забелязват и чакащите там.

Статус:  В процес