Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №594

Начало
15.09.2018
ID:
594

Здравейте, сигналът ми е за това,че е кметът ни е разрешил на съседът ни да премахне на границата ни с него дръвче-люляк..А ние научихме преди няколко дни,че си е изкарал такъв документ съвсем случайно.Никой не ни е уведомил за подобно решение.Някой от общината да се представи и види на място ситуацията,а чрез връзки да си уредиш някакъв документ.И миналата седмица извикал полиция,защото искал от баща ми да го премахне,защото му пречело.Надявам се компетентно да се реши въпроса,а не с корупция.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №593

Начало
14.09.2018
ID:
593

Живущите в района на Летен театър са подложени на редовен тормоз от силна музика, концерти, празнуване на рождени дни.Затварянето на не помага.Като съвестни данъкоплатци имаме право на спокоен отдих.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №587

Начало
10.09.2018
ID:
587

Преди магазин Андреев на бул.Русия в дясното платно посока Агромагазина има счупен капак на шахта.

Статус:  В процес

Сигнал №576

Начало
04.09.2018
ID:
576

От месеци има повредена пейка между "Нещото" и бившата "Руска книжарница".

Статус:  В процес

Сигнал №571

Начало
04.09.2018
ID:
571

Страшно много бездомни кучета, гонят се из квартала и лаят по цели вечери... Или вият на умряло с часове... Всяка вечер, особено това лято - като че ли са повече от нормалното...

Статус:  В процес

Сигнал №560

Начало
24.08.2018
ID:
560

Става въпрос за площта пред блок 28/26/29 и останалите около нас.Обрасло е в храсти и треви.Има кърлежи и змии. Озеленяването косят само на ок. 50см от тротоара.Стана джунгла все пак има детска градина и много деца и трябва да стане нещо, за да направите нещо ли? Окосете! Благодарим предвалително!

Статус:  В процес

Сигнал №559

Начало
24.08.2018
ID:
559

На ъгълъ на ул. Хаджи Димитър и Малка Кайнарджа ремонтират покрив и в продължение на две седмици държат затворена ул. Малка Кайнарджа поради струпване на строителни материали по средата на улицата. Невъзможно е излизането с кола. Въпреки многократните молби да преместят строителните материали нстрана нещата продължават да са същите. Не съм убедена, че някой има право да затвори улица за толкова дълго време.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №553

Начало
18.08.2018
ID:
553

На този адрес се отглеждат незаконно домашни птици!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №552

Начало
16.08.2018
ID:
552

Слагат нови павета , което е супер,но бордюрите някъде липсват , а преградните пана са старите в окаяно състояние и монтирани много по зле от преди . не може ли поне да ги боядисат и да ги монтират не на око а да използват нивел ! Моля обърнете внимание !Ако представлява интерес за вас ! Предварително Ви Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №551

Начало
16.08.2018
ID:
551

Ужасно лош монтаж на новият парапет,уникално криво , моля обърнете внимание

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител