Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Относно:Новата транспортна схема на гр. Добрич

Начало
22.08.2023
ID:
2281

Здравейте, моля да разгледате транспортната схема по отношение на нас , работещите от кв. Дунав, а и от Дружби. Автобус №7 не отива към Северна промишлена зона. Единственият "удобен" автобус е №11, но трябва да го хванем от Дом -паметника" Й.Йовков". Предлагам да се пусне допълнителен автобус , който да минава през бул. Русия към Северна промишлена зона.Или да се коригира маршрута на автобус №7, така че и ние работещите в промишлената зона да можем да го ползваме. Искам да предложа и още нещо - от 6,00 до 10,00 часа и от 16,00 о 18,00 автобусите да минават през период от 15 мин. /така имаме шанс да стигнем навреме на работа, ако сме изтървали автобус!/. Благодаря предварително! Надявам се, че предложението ми ще бъде разгледано. С уважение, Милена Христова

Статус:  В процес

СПЕШЕН СИГНАЛ ЗА БОКЛУК В ЦЕНТЪРА

Начало
22.08.2023
ID:
2280

Здравейте Госпожи и Господа . Пиша от центъра на Добрич където има Стоматология , Магазини , спирки , офиси и др. обекти , всекидневно минават хора . Ъгъла срещу пешеходната пътека , където има уличка на долу е в ужасно състояние . Миналата година почистиха 2 пъти , но тази нито един . Мястото е сметище за отпадъци , ,,тоалетна '' инкубатор на зарази ,сбирка на наркомани и проститутки . Прикачвам снимки за да видите в какво състояние е най - оживената улица в града ни . Моля, да се вземат мерки за почистването на пространството . Надявам се отговорните ни институции да вземат отношение, относно проблемното пространство .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Отпадъци и храсти

Начало
22.08.2023
ID:
2279

Знам и не мисля ,че само аз съм на това мнение. Града ни с всеки изминал ден става все по -неприветлив и мръсен! Качвам снимки от централна улица на Добрич! Ул От. Паисий 40 в близист поликлиника ,стоматология, автобусни спирки,пазар, магазини и офиси!Мястото е инкубатор на зарази,сметище "тоалетна" подходящо място за клошари ,наркомани и проститутки!!! Миналата година беше почистено два пъти тази година НИЩО.Внасяме такси смет и данъци. Надяваме се на одекватно отношение на отговорните институции!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Информация за градския транспорт

Начало
21.08.2023
ID:
2278

Здравейте, Може ли на официалния сайт на града, там където е информацията за градския транспорт и новите промени към него, да се сложи и информация за видовете и цените на билетите и карти за градския транспорт и от къде могат да се закупят? Никъде не успях да намеря такава информация в интернет, а мисля е важно да я има и тя да е от официален източник и да е налична онлайн. П.С. Сложих формален адрес. Може пък и аз да не успявам да намеря информацията... Все пак, реших да Ви пиша, защото от малкото време за което съм тук, веднага се усети бодрия, добър и грижовен дух на хората и желанието им да имат хубав и уютен град. С уважение, Десислава Рачева, гост на град Добрич

Статус:  В процес

Сигнал спешен за боклук до входната ми врата

Начало
21.08.2023
ID:
2277

В границата на нашият имот и общинско място, бездомник трупа огромно количество боклук. Мирише ужасно в тези горещини и се събират мухи. Не можем да си влезем в къщи. Боклук има натрупан и по тротоара, който възпрепятства минаването на хората. Миризмата и гледката са ужасни!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Теч по улицата

Начало
21.08.2023
ID:
2276

Силен теч по улицата от 1 месец. Вода, дупки и много прахоляк, поради преустановения ремонт по улицата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изчистване на дървета и храсти

Начало
19.08.2023
ID:
2275

Здравейте! Моля да бъдат изчистени треви, храсти и дървета в парка (отсечката между Руски паметник и паркинга на р-т Лебед, защото в тях се крият постоянно ексхибионисти. От там минават всекидневно жени и деца и и недопостимо някакви откачени да се самозадоволяват в храстите. Надявам се да има резултат от подадения сигнал. Успешен ден!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасни кучета в Градската градина

Начало
18.08.2023
ID:
2273

Пиша Ви във връзка с един инцидент в града. Моят баща е бил нападнат от две кучета на светофара, излизайки от Градската градина на 14.08.2023 г. Едното куче го е ухапало. Баща ми не ги е дразнил, вървял е спокойно. Те го наобиколили и не се отделяли от него. Започнали да го дърпат за панталона и закъсали част от плата на дрехата..Много трудно се е откъснал от тях. Имал е късмет, че е пресякъл, а те не са могли да пресекат на светофара. Баща ми беше много уплашен след инцидента. Получи веднага лекарска помощ, почистиха раната и му сложиха лекарство. Той има много силни притеснения да излезе отново в парка. От този ден нататък има страхове и болки от невралгичен тип. Кучетата са били две, средни на ръст. Моля да вземете мерки. С уважение Павлина Николова

Статус:  В процес

ОПАСНО ДЪРВО

Начало
18.08.2023
ID:
2272

Здравейте ,на улица Бойчо Огнянов 32 има едно дърво което е изсъхнало от едната страна поради прекарването на канализация му бяха отрязани корените и се е наклонило а е високо около 15 метра .Аз живея на номер 30 и ми засипва целия двор с иглички и искам да знам ако падне от силния вятър кой ще носи отговорност клоните му са в моя двор

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна дупка

Начало
18.08.2023
ID:
2271

В следствие на авария на водопровода беше разкопана дупка ,отстраниха аварията но не заровиха дупката която е 2 метра широка 2 метра дълга и към 2 метра дълбока .Въпрос на време е някой да падне в нея . на адрес Бойчо Огнянов 30

Статус:  В процес