Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №736

Начало
14.02.2019
ID:
736

Изоставен лек автомобил Ауди без регистрационни табели върху общински площи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №735

Начало
14.02.2019
ID:
735

Изоставен лек автомобил Ауди без регистрационни табели върху общински площи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №733

Начало
13.02.2019
ID:
733

Изключително голяма тъмница. Наскоро се поставиха нови стълбове, а може би трябваше да се поставят и лампи. Има ли някакво решение?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №732

Начало
13.02.2019
ID:
732

Изоставен лек автомобил без регистрационни табели Опел Тигра черен.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №731

Начало
13.02.2019
ID:
731

Изоставен лек автомобил без регистрационни табели.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №730

Начало
12.02.2019
ID:
730

Има изоставен лек автомобил Опел Астра син комби без регистрационни табели спрян на общински паркинг.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №724

Начало
03.02.2019
ID:
724

Има 2 изоставени буса, които не се карат от години и са паркирани на общинска собственост.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №723

Начало
03.02.2019
ID:
723

Изоставен автомобил марка: Мерцедес на тротоара по ул. Панайот Хитов със спукани гуми и не е в движение от много години.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №722

Начало
03.02.2019
ID:
722

Изоставен черен джип, изпотрошен със липсващи части и без регистрационни табели стои повече от 6 месеца без надзор върху общинска територия.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №721

Начало
03.02.2019
ID:
721

Има няколко незаконни гаражи без документи върху общинска собственост.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител