Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Опасни клони

Начало
18.08.2023
ID:
2270

Има счупен клон на една от липите на булеварда, който е съвсем изсъхнал, огромен е, клати се застрашително и може да направи голяма беда. По тротоара непрекъснато вървят хора, това е малко преди спирка "Тракийски" и се пада пред нашия блок. Очакваме незабавна намеса на общинската служба.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Указателни табели

Начало
17.08.2023
ID:
2269

Здравейте, Казвам се Ана Георгиева и искам да попитам в какъв срок е възможно да се поставят указателни табели за спирка по маршрута на линия 9. По конкретно, тръгвайки от Гробищен парк, спирка 25-ти септември и Околовръстен път. Не ми е приятно периодично, след уморителен работен ден, шофьорите да ми обясняват на висок тон къде има спирка, къде няма, защо чакам на място където няма спирка / спират да се кача, но някои от тях са малко грубички/. Моля за отговор в какъв срок може да се поставят табелите. Благодаря

Статус:  В процес

Разрушена детска площадка

Начало
17.08.2023
ID:
2268

На междублоковото простванство на бул.Добруджа 26, ул. Отец Паисий 33, ул. Отец Паисий 35 и ул. Климент Охридкси се намира детска площадка, която е опасна и е негодна за експлоатация от години. Прилагам снимки. Молбата ни /живущите от горепосочените адреси/,тази детска площадка да бъде изградена/обновена и обезопасена /люлка, пързалка, пясъчник, игрище/, за да може да отговори на нуждите на живущите в района в който няма нито една детска площадка.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Боклук

Начало
17.08.2023
ID:
2267

Служители на фирмата за чистота си изхвърлиха боклука до кофата за отпадъци .Следствие на което се образува едно микросметище ,клони,треви,ламинат .....Много моля да се вземат мерки за почистването му ,понеже всеки ден боклука става все повече .Благодаря ви предварително .

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Пропаднала шахта

Начало
16.08.2023
ID:
2264

Повече от месец има поставен знак за опасност -пропаднала шахта- една от главните улици в Добрич по която е много натоварено движение на МПС и градски транспорт.Моля да се предприемат необходимите действия за отстраняване на неизправностите.

Статус:  В процес

Камъни на пътно платно

Начало
16.08.2023
ID:
2263

На кръстовището между ул Димитър Ковачев и улица Христо Ботев на светофарите има разпръснати много камъни.Моля да се почисти- много е опасно и за пешеходци и за автомобилите

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасни дупки

Начало
16.08.2023
ID:
2262

По цялата улица "Вардар" има огромни опасни дупки, които не само затрудняват, но и пречат на движението като го правят опасно за участниците в пътната обстановка (пешеходци и шофьори). От повече от година дупките неспирно се разрастват без да се предприемат никакви мерки! Създават се условия за тежки ПТП-та както и правят невъзможно спазването на пътнитвще знаци, понеже при влизане в една от дупките с кола излизането от дупката води до накъсване на гуми!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
15.08.2023
ID:
2261

Уличните лампи по продължението на улицата (от страната на магазин Мания до Пощенска банка) не работи!

Статус:  В процес

Неработещо осветление

Начало
15.08.2023
ID:
2260

Уличните лампи по продължението на улицата (от страната на магазин Мания до Пощенска банка) не работи!

Статус:  В процес

Проблем градски транспорт - Линия 2

Начало
15.08.2023
ID:
2259

Здравейте, Бих искала да Ви информирам за проблем, свързан с обществения транспорт в града. На спирка "Мезонет жк. Строител", разположена по маршрута на автобус номер 2, движещ се в посока от обръщало "Балик" към обръщало "Старт", не спира автобус. Автобусът дори не преминава по улицата на мезонетите. Моля да предоставите информация относно статуса на спирката "Мезонет жк Строител" по Линия номер 2. Важи ли тя все още или са направени изменения в маршрута на автобуса? Благодаря Ви предварително!

Статус:  В процес