Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №516

Начало
03.07.2018
ID:
516

Здравейте, Зад блок 62 на Дружба 4 има треви и прекалено много израснали клони на дърветата, които ни влизат буквално в терасите на първите етажи.Бихте ли пратили някой да окоси тревата и ако е възможно да се изрежат поне клоните на дърветата.Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №515

Начало
30.06.2018
ID:
515

Наводнени мази заради работа по водният цикъл!

Статус:  В процес

Сигнал №502

Начало
12.06.2018
ID:
502

Строителен обект без обезопасяваща ограда и табела, в непосредствена близост до детска площадка.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №499

Начало
05.06.2018
ID:
499

Тревата е два метра.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №497

Начало
04.06.2018
ID:
497

Заети тротоари. Пешеходците не могат да минават

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №495

Начало
07.05.2018
ID:
495

На 30.04 .2018 г. във връзка с ремонтите за водния цикъл работниците от фирмата изпълнител счупиха тръбите за водоснабдяване и тръбата на отпадъчните води. Тръбата за питейната вода я оправиха (вече седми ден тече вода от нея) Но тръбата за отходните води е много зле .Тя е била с ф180-200 .След счупването и е свързана с пвц тръба и два ъгъла ф 100-110 , които са залепени с пяна (пяна с която се монтира дограма)Тече от всякъде .Работниците иначе знаят как се прави-трябвало ф200 муфа ъгли и траба

Статус:  В процес

Сигнал №494

Начало
29.04.2018
ID:
494

Здравейте господин Йорданов, обръщам се към Вас и Вашият екип от служители с настоятелна молба относно стълбите находящи се между ул. "Гоце Делчев" и бул. "Добруджа", и участъка от тротоара на ул. "Гоце Делчев", непосредствено срещу тях. Всяка година тяхното състояние се влошава и липсват не малко стъпала. Рампата е почти невъзможна за използване, поради големия наклон. Надявам, ще направите и невъзможното и ще намерите необходимите ресурси стълбите да бъдат ремо

Статус:  В процес

Сигнал №493

Начало
26.04.2018
ID:
493

Разпръснат пясък по цялата улица, в резултат от работата по водния цикъл. Да, работата трябва да се свърши, но моля Ви да е по-качествено!!! Минаващите автомобили вдигат прах до 8-мия етаж на блока. Всичко влиза в домовете и офисите ни, дишаме това нещо!!! Защо не се смете и събере на купчините този пясък или да се молим за дъжд да го отмие малко? Хора, не се диша!!! Мизерията е пълна! Защо трябва да търпим този абсурд? Нали ходите по чужбина,къде сте видели подобно нещо?Моля пуснете метачите!

Статус:  В процес

Сигнал №487

Начало
22.04.2018
ID:
487

Кърлежи, нашествие, моля направете нещо!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №486

Начало
21.04.2018
ID:
486

Искаме да ви уведомим ,че от няколко дни наблюдаваме лазещите кърлеже по децата ни ,кога ще бъде обезпаразитен градски парк "Св.Георги" ???

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител