Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №480

Начало
15.04.2018
ID:
480

Между блок 35 и 43 на 13.04.18 са намерени 2 трупа на кучета, които са били отровени, в последствие разбрах, че и едно домашно куче се е натровило и е починало същия ден. А днес 15.04.18 още едно куче почина. Причината за смъртта на животните е констатирана от ветеринар и е потвърдено, че са отровени. Хората в квартала се страхуват за животните и децата си. Недопустимо е да се разхвърлят отрови в жилищен квартал и да се убиват невинни животни. Молим да не оставяте така този случай на жестокост.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №479

Начало
15.04.2018
ID:
479

Между блок 35 и 43 на 13.04.18 са намерени 2 трупа на кучета, които са били отровени, в последствие разбрах, че и едно домашно куче се е натровило и е починало същия ден. А днес 15.04.18 още едно куче почина. Причината за смъртта на животните е констатирана от ветеринар и е потвърдено, че са отровени. Хората в квартала се страхуват за животните и децата си. Недопустимо е да се разхвърлят отрови в жилищен квартал и да се убиват невинни животни. Молим да не оставяте така този случай на жестокост.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №464

Начало
05.04.2018
ID:
464

Извършва се саниране на два апартамента ,площадката до блока е пълна с боклуци и бутилки от работниците не спазват безопасните норми на труд и часовете за не вдигане на шум от 14-16 часа.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №442

Начало
22.03.2018
ID:
442

Опасна шахта на тротоара. Намира се на кръстовището на ул. "Св.св. Кирил и Методий" и ул. "Любен Каравелов". В непосредствена близост до СУ "П.Р. Славейков". Много голяма опасност от пропадане на пешеходец.

Статус:  В процес

Сигнал №441

Начало
22.03.2018
ID:
441

Защо няма никакъв отговор за бариерата , значи може да си сложи всеки . Минаха вече 30 дни от сигнала .

Статус:  В процес

Сигнал №435

Начало
21.03.2018
ID:
435

Относно изпълнение на воден цикъл. Кой контролира технологията на изпълнение ? Фирмата изпълнител изкопа , положи тръба и зарови със същата пръст , без да положи пясък и задължителната предпазна лента.

Статус:  В процес

Сигнал №432

Начало
21.03.2018
ID:
432

На кръстовището пред бившия обувен завод посока от ДКЦ-II към пожарната всяка сутрин между 08:00 и 09:00 редовно автомобили застанали в ленатата за завой наляво към ул. "Отец Паисий" преминават в нарушение правилата за движение направо. Това прави изключително впечатление за нагло погазване на законите и правилата, което бива вместо наказано възнаградено с преминаване по-напред от спазващите закона граждани. Тази безнаказаност води до лош промер и увеличаване на нарушенията.

Статус:  В процес

Сигнал №431

Начало
17.03.2018
ID:
431

Некачествено полагане на асфалт на кръстовището на ул. Любен Каравелов и ул. Иван Вазов - 17.03.2018/16:30 часа. Техниката на фирмата полагаща асфалт беше на 5 метра от мястото. Беше обърнато внимание на представител на фирмата с настояване да коригират нещата още повече че техниката е на същото място но това така и не бе направено (диалога между нас и коментарите му от рода на "Всички много знаете и все акъл давате.." няма да ги описвам!!!)

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №429

Начало
16.03.2018
ID:
429

Не съм сигурна как се прави,но нормално ли е да се асфалтира в този вид ?Притеснявам се,след 2 седмици да не се отворят дупки пак,поради не спазване на технологията.На снимките ясно се вижда колко много вода има

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №422

Начало
09.03.2018
ID:
422

След извършване на ремонт от Енерго-про тротоара пред къщата ми е калчище ! Аз ли да си купя чакъла или да очаквам включване от Енерго-Про ! Искаме да ние подредено и чисто, а в същото време никакво отношение ! Благодаря, надявам се скоро да получа отговор.

Статус:  В процес