Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1597

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Паднали дървета

Начало
19.11.2023
ID:
2570

Вследствие на снощната буря, пред вх. Б на ул. Л. Каравелов №25 има паднали дървета - борове, които са ограничили подхода към блока. Дърветата са много големи.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Счупени борове,паднали отгоре паркирани коли

Начало
19.11.2023
ID:
2569

Добричка епопея 2 има 4 стари бора,които снощи от бурята,поради неподдържаното им състояние се счупиха и паднаха на паркираните коли.В 21 век живеем ,срам и позор …… Няма да питам кой ще ми поправи колата …..Които и ще изсече боровете ….НИКОЙ ….

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Паднало дърво

Начало
19.11.2023
ID:
2568

На 13.06.2022г, Ви писах да се отрежат 3 изсъхнали опасни дървета. Изрязаха 2, третото остана. Днес няма нужда да се реже, падна само. Ето и моето писмо от 2022, зи да установете кой какво е свършил или не е свършил. ИНИЦИАТИВЕН ДОКУМЕНТ --------------------------------------------------------- * Рег. индекс: 94К-00-301 * Рег. дата: 13.06.2022 * Вид документ: (ЗАдУ) Заявление за административна услуга * Кореспондент: (94К-00) К Кяшиф бул. Трети март 16 вх.В ап.15 Телефон: 0897002060 E-mail [email protected] * Относно: Искане да се отрежат 3 изсъхнали дървета. Едното е на бул. Трети март 16, до ганга на блока. Второто и третото от вътрешната страна на блока, пред и зад трафопоста. На адрес: Бул. Трети март, бл.16, вх.В

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Жалба

Начало
17.11.2023
ID:
2567

неправомерно паркиране и поставяне на ограничители

Статус:  В процес

Осветление АЕМО "Стария Добрич"

Начало
17.11.2023
ID:
2566

Проблем с уличното осветление от страната на Сладкарницата, Антикваря, Бозаджийницата.

Статус:  В процес

Безобразно слабо налягане

Начало
17.11.2023
ID:
2565

Здравейте, налягането от седмици в района е безобразно слабо.

Статус:  В процес

Сешоари в съблекалните на Русалка

Начало
16.11.2023
ID:
2564

Над два месеца няма работещи сешоари в съблекалните на басейна в СК Русалка. Басейна се посещава от над двеста деца. Кога ще има работещи сешоари?

Статус:  В процес

Неработеща лампа на улично осветление

Начало
16.11.2023
ID:
2563

Уличната лампа пред блока,намиращ се по ул.Велико Търново №5 не свети от една семица.Моля да бъде отремонтирана възможно най-бързо,тъй като ранното мръкване затруднява предвижването в района още повече ,че и децата от Хуманитарна гимназия се отиват по това време. Поздрави Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление неработещо

Начало
16.11.2023
ID:
2562

На кръстовището на ул.Дим Ковачев и Ул. Орфей не работи уличното осветление. Пресичат много пешеходци а кръстовището е натоварено и вечер не се вижда нищо.На същото кръстовище има храсти които пречат на видимоста на излизащите от ул.Орфей

Статус:  В процес

Опасен тротоар

Начало
16.11.2023
ID:
2561

Разрушен отводнителен канал в близост до бл.29 вх.З на ж.к Дружба III ,както и липсващите му решетки.Резултата е зейнала огромна дупка на тротоара в която е въпрос на време някой да падне и да се нарани.Моля да бъде взето отношение по въпроса.

Статус:  В процес