Сигнали в Добрич днес

В процес 930 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №169

Начало
11.04.2017
ID:
169

В цял Добрич върху дърветата са поставени рекламни афиши. Част от местата са ул. Вардар, бул. Русия, бул. 25-ти Септември (вкл. пешеходната зона). Афишите се премахват от гражданите, но всеки ден се поставят нови. С поставянето на афишите се нарушава чл.28. (1) от наредбата за осигуряване на обществен ред. Моля афишите да бъдат отстранени и срещу нарушителите да бъдат предприети мерки за прекратяване на тази практика. Прикачвам снимки, на които се виждат телефони и имена на фирми.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №168

Начало
10.04.2017
ID:
168

Здравейте! Живея на адреса от 8 месеца. Неприятна гледка са двата фургона закотвени в зелената паркова площ между сградата, офиса на "Атанасов груп" и южната страна /гърба/ на Театър "Йордан Йовков", до вода на паркинга. Единия фургон даже няма джанти, явно е от години паркиран там, а наоколо само клони и боклуци. Питам: На кого са посочените фургони? Имат ли разрешение да ги поставят там? Платили ли са си данъците и глобите? Кога ще ги премахнат от парка? Това е само на 250

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №167

Начало
07.04.2017
ID:
167

По силата на какъв регламент е разрешено или не е, изнасяне на тонколона на входа на магазин Mpulse Големия second hand под библиотеката? Ако това не нарушава конкурентни правила, то със сигурност нарушава спокойствието на живущите и работещите наоколо. Времето се стопля, прозорците се отварят, вниманието ни е атакувано през целия ден! Моля да бъдат взети мерки магазинът да работи в тишина като всички останали!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №151

Начало
19.03.2017
ID:
151

Около 20.12.2016г. от общинската фирма извършиха санитарна сеч на уличните дървета - липа, като отрязоха ниско короните на дърветата на половината улица. Вече 3 месеца не са се появили да си довършат работата. Междувременно от ВИК отрязоха две от дърветата от долу Моля вземете мерки да се продължи започнатата санитарна сеч. Останалите необработени дървета ще започнат да се разлистват. Една от хубавите улици в града е обезобразена. Улицата е в непосредствена близост до сградата на Общината.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №150

Начало
17.03.2017
ID:
150

Моля да бъде разпоредена проверка за установяване на правото на ползване или собственост върху изградените гаражи в ЖК Дунав в близост до бл. №20 (между двора на ЦДГ №24 "Приказен свят" и клуб "Европейски гласове) ,бл. №20 и №16.

Статус:  В процес

Сигнал №144

Начало
04.03.2017
ID:
144

Вместо с празнични знамена, градът ни посрещна Националния празник с грозно развяващи се листи и окачени некролози по дърветата. Защо почитващата фирма спря да сваля некролозите и всякакви окачени по дърветата материали? В целия град дърветата са се превърнали в места за безплатна реклама - по 3-4 на дърво. Прилагам телефонните номера на рекламиращите се. Моля компетентните органи да ги глобят според Наредбата за обществения ред и да бъдат проверени плащат ли данъци и осигуровки, свързани ли

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №130

Начало
03.02.2017
ID:
130

Местата са заети постоянно от всякакви МПС-та... от пенсионерския клуб идват и спират на паркинга вечер няма къде да се спре автомобила. Повечето автомобили не се карат и стоят като паметници... има хора с гаражи но си спират пред блока а гаража нека да стои за красота. Повечето от блока ако имаме примерно по 2 или пък 3 коли и нямаме гараж и искаме да са ни под око какво правим ? :(

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №127

Начало
28.01.2017
ID:
127

Целият тротоар пред училище "Д.Талев е заледен!

Статус:  В процес

Сигнал №124

Начало
28.01.2017
ID:
124

По ул.Струма,Волга,Арда,Тунджа,Осъм,Вит и целия квартал Югоизток до Автогара, не е минавал снегорин от началото на зимата. Пътищата са с коловози дълбоки 30см.и не могат да се разминат коли и пешеходци. Такъв кошмар не е било никога.

Статус:  В процес

Сигнал №122

Начало
27.01.2017
ID:
122

Заледен участък на пътя,на 3 метра от светофара,затрудняващ движението и предпоставка за повреди по автомобилите,катастрофи и задръствания на кръстовището

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител